Region. Myśliwi pomagają pielęgniarkom i lekarzom włączając się w akcję szycia masek dla szpitali

  • 25.03.2020, 14:47
  • Wioletta Zarębska
tar-2020-03-25-maski-mysliwi-1.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Chcą aktywnie pomóc w walce z koronawirusem. Polski Związek Łowiecki, a wraz z nim tarnowski oddział tej organizacji, włącza się w akcję szycia masek dla szpitali. Ochronne materiały trafią też do innych służb: ratowników medycznych, strażaków, policji, etc. I choć to ogólnopolska akcja to część z wyprodukowanych masek trafi do regionu tarnowskiego i lokalnych lecznic.

W sumie Polski Związek Łowiecki chce uszyć 100 tysięcy masek, ale nie jest to górny limit – bo jak mówi Liliana Nowak z tarnowskiego oddziału PZŁ - tutaj nie ma ograniczeń, im więcej uda się ich wyprodukować, tym lepiej.

Co ważne, nadal można przyłączać się do akcji oferując pomoc w szyciu masek. Można też wpłacać pieniądze na zakup materiałów: Myśliwi pomagają pielęgniarkom i lekarzom

Wioletta Zarębska

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe