Małopolska Gala Strażacka w Lusławicach

  • 07.10.2019, 14:33
  • Wioletta Zarębska
tar-2019-10-07-galacon.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Nagrody i odznaczenia czekały na zasłużonych druhów z Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu całego województwa. Małopolska Gala Strażacka odbyła się w Lusławicach. To podziękowanie dla strażaków za codzienną służbę na rzecz drugiego człowieka – mówili organizatorzy wydarzenia.

W sumie odznaczonych i wyróżnionych przez samorząd Województwa Małopolskiego zostało 14 druhów z OSP, 3 funkcjonariuszy z PSP oraz 7 jednostek OSP z terenu województwa. 

W trakcie uroczystej gali wręczono Złoty Krzyż Małopolski oraz Srebrne Krzyże Małopolski. Wręczono też medal za zasługi dla pożarnictwa oraz wyróżnienia dla: najlepszych OSP Województwa Małopolskiego 2019, najlepszej Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej Województwa Małopolskiego 2019, najlepszego strażaka Państwowej Straży Pożarnej 2019 jak i Ochotniczej Straży Pożarnej 2019.

Wioletta Zarębska

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe