Materiały piśmiennicze jako gadżet reklamowy - hit czy kit?

  • 23.09.2019, 08:33
  • Materiał zewnętrzny
Materiały piśmiennicze jako gadżet reklamowy - hit czy kit?
Gadżety reklamowe to użyteczne narzędzia, które pomagają nam promować firmę wśród potencjalnych, nowych klientów, jak i miły podarunek, którym możemy obdarzyć już istniejących, długoterminowych usługobiorców. Podczas wybierania produktów, które posłużą nam do promocji, powinniśmy zwrócić zarówno na ich jakość samą w sobie, jak i na to, w jaki sposób zostaje na nie naniesiony nadruk reklamowy.

Materiały piśmiennicze w formie gadżetów reklamowych może i są "retro", jednak jeżeli zadbamy o poprawne wykonanie grawerunku, mogą jednocześnie stać się przedmiotem używanym przez obdarowanego przez lata.
 

Długopisy reklamowe - czy to dobry pomysł?

Jest to dość uniwersalny gadżet, jednak nie bez powodu - długopisy z grawerem potrafią być naprawdę efektowne, chociaż taka forma reklamy wcale nie musi oznaczać dużego nakładu finansowego. Aby spełniały swoją rolę, wystarczy że zadbamy o to, by naniesiona na powierzchnię długopisu informacja była wykonana z należytą starannością. Takie materiały promocyjne mogą być też bardzo personalne: jeżeli chcemy docenić naszego stałego klienta, możemy wykonać grawerunek specjalnie dla tej jednej czy kilku osób.

 

Inne rzeczy do pisania - jakie wybrać

Długopisy z nadrukiem to nie jedyny rodzaj artykułu papierniczego, jaki możemy wykorzystać do promocji naszej marki. Równie dobrze sprawdzą się także ołówki, zarówno te w drewnie jak i automatyczne. Dużym plusem ołówków jest to, że możemy z łatwością podciągnąć je pod produkt ekologiczny - szczególnie jeżeli wybierzemy wariant drewniany - co może mieć pozytywny wpływ na część naszych klientów. Ten rodzaj materiałów piśmienniczych oznacza również mniejszy koszt, co pomoże nam nieco odchudzić budżet przeznaczany na promocję firmy.

 

Jakość ma znaczenie

Wybierając materiały promocyjne musimy brać pod uwagę to, jakiej są jakości. Nawet najlepszy nadruk na nic nam się nie zda, jeżeli długopisy reklamowe czy inne gadżety będą słabo wykonane - w takim przypadku mamy w zasadzie pewność, że potencjalny klient nie potraktuje nas poważnie, a produkt który otrzymał szybko wyląduje w kącie lub w koszu. Przez pojęcie odpowiedniej jakości, w sytuacji gdy planujemy zakup długopisów, możemy również rozumieć to, czy mają wymienne wkłady - taka opcja będzie wprawdzie trochę droższa, jednak sprawimy, że gadżet pozostanie użyteczny dla obdarowanego przez długi czas, a także nie skończy w koszu na śmieci po kilku dniach używania.

Materiał zewnętrzny

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe