Łękawica. Posadzili ogród sensoryczny

  • 28.06.2019, 19:41
  • Natalia Tryba
tar-2019-06-28_ogord_sensoryczny.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Przy przedszkolu w Łękawicy powstał ogród sensoryczny. Wszystko za sprawą aktywnych mam, które mimo, że przyszły wakacje, dbają o to, aby ich pociechy w jak najlepszy sposób mogły spędzać czas w przedszkolu. Twórcze trio poprosiło o pomoc w napisaniu projektu i dzięki dofinansowaniu udało się zakupić niezbędne rośliny.

Mieszkańcy gminy wraz z władzami i autorkami projektu zorganizowali popołudnie pn. "Sadzimy ogród sensoryczny". Nie trzeba było nikogo namawiać - chętnych było mnóstwo i udało się stworzyć miejsce, które nie tylko upiększy teren przedszkola - stanie się ono także najlepszą lekcją przyrody dla małych ogrodników. 

Natalia Tryba

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe