Władze Tarnowa zapowiadają zmiany cen biletów MPK

  • 29.05.2019, 15:45
  • Maciej Uszko
tar-2019-05-29-drogie-bilety2conver.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Ważne informacje dla pasażerów komunikacji miejskiej w Tarnowie. Już wkrótce zmianom mogą ulec ceny biletów autobusowych. Magistrat przygotował projekt, który zakłada wzrost kosztu biletów jednorazowych. W zamian obniżone zostać mają stawki karnetów okresowych.

Według szacunków Zarządu Dróg i Komunikacji jednorazowy bilet normalny kosztować powinien 3 złote 20 groszy. O tym czy propozycja magistratu zostanie przyjęta zdecydują tarnowscy radni.

Maciej Uszko

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Co się stało się
Co się stało się 02.06.2019, 02:52
3.20 a pamiętam jak były bilety po 90gr W Trolejbusy trzeba inwestować zwróci się szybko
quwerty
quwerty 30.05.2019, 13:47
Tarnówek zaczynamy się zrównywać cenowo z Krakowem. Może z podwyżką cen biletów zostanie zwiększona ilość kursów i linii w mieście oraz będzie stała linia nocna?

Pozostałe