Zmiany w tarnowskim MORD-zie. O prawo jazdy będzie łatwiej

  • 27.03.2019, 12:55
  • Maciej Uszko
tar-2019-03-27-mordpopconver.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Tarnowski oddział Małopolskiego Ośrodka Ruchu Drogowego wychodzi na przeciw osobom ubiegającym się o prawo jazdy. Od marca, w co drugi poniedziałek, na egzamin zapisywać się można w godzinach popołudniowych oraz w wybrane soboty.

Łatwiej będzie także wynająć plac manewrowy ośrodka. Taka możliwość dostępna będzie dla osób zamierzających przystąpić do egzaminu kategorii B w trzy soboty każdego miesiąca. Nowością będzie opcja wynajmowania egzaminacyjnego samochodu.

Kierownictwo tarnowskiego MORD-u chce również zacieśnić współpracę z ośrodkami szkolenia kierowców. Wszystko po to, by zdawalność egzaminów była większa.

Maciej Uszko

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe