Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Reklama

Facebook ponownie przeszkoli polskie firmy - tym razem lokalnie - TARNÓW 15.10.2019

Facebook kontynuuje cykl autorskich szkoleń Boost with Facebook dedykowanych wspieraniu rozwoju małych i średnich przedsiębiorstw. Dotychczas w Polsce odbyło się 7 podobnych szkoleń, realizowanych w największych aglomeracjach. Tym razem firma postawiła na mniejsze miasta. Pierwszym z nich, w którym projekt będzie zainaugurowany 15 października jest Tarnów. Łącznie do końca stycznia, Facebook zamierza przeszkolić 1000 przedsiębiorców w 10 miastach w Polsce. Udział w szkoleniach jest bezpłatny.

Małe i średnie firmy są fundamentem polskiej gospodarki. Stanowią 99% wszystkich firm obecnych na rynku, zatrudniają 69% pracowników i generują ponad połowę PKB Polski. Większość z nich dostrzega rosnącą rolę kompetencji cyfrowych i mediów społecznościowych w rozwoju działalności. Aż 73% MŚP w Polsce deklaruje wykorzystanie Facebooka do swoich działań biznesowych. To więcej niż europejska średnia wynosząca 66% i najwięcej z przebadanych krajów (Niemcy, Francja, Hiszpania, Irlandia, Włochy, Polska, Wielka Brytania).

 

Dlatego tak istotny jest rozwój kompetencji w tym obszarze wśród polskich przedsiębiorców. Okazją do tego są organizowane przez Facebooka szkolenia z cyklu: Boost with Facebook, których uczestnicy mogą poznać najbardziej efektywne metody wykorzystania narzędzi oferowanych na Facebooku i Instagramie. Swoją wiedzą podzielą się zarówno przedstawiciele Facebooka, jak i sami przedsiębiorcy, którzy już dziś z powodzeniem wykorzystują obie platformy do celów marketingowych. 

 

Już ponad 90 milionów małych i średnich firm na całym świecie korzysta z darmowych stron na Facebooku. To medium demokratyczne na Facebooku, każda firma, niezależnie czy jest lokalnym warsztatem samochodowym, czy międzynarodowym gigantem z branży spożywczej, ma do dyspozycji te same narzędzia. Zależy nam, aby wiedza o tym, jak z tych narzędzi korzystać była powszechna wśród polskich przedsiębiorców sektora MŚP, bo to oni stanowią lwią część polskiej gospodarki. Mamy jednak świadomość, że godzą oni w swoich firmach nierzadko szereg funkcji i każdy wyjazd szkoleniowy wymaga czasu, którego nie mają. Z tego powodu zależało nam na tym, aby szkolenia te odbywały się możliwie blisko, w większej liczbie miast, gdzie przedsiębiorcy będą mogli poznać nasze narzędzia i później wykorzystać je do rozwoju swojej firmy, a co za tym idzie lokalnej społeczności i gospodarki. - podkreśla Jakub Turowski, odpowiedzialny za politykę publiczną Facebooka w Polsce.

 

Wykorzystanie narzędzi cyfrowych w promocji przekłada się na wymierne korzyści dla korzystających z nich firm. 62% polskich firm obecnych na Facebooku twierdzi, że było w stanie zatrudnić kolejnych pracowników, dzięki wzrostowi przychodów po dołączeniu do platformy. 75% uważa, że dzięki wykorzystaniu Facebooka udało im się zwiększyć sprzedaż i aż 87% z nich twierdzi, że platforma pomaga im znajdować nowych klientów.

 

Szkolenia zaplanowano w: Tarnowie (15.10.2019 r.); Ostrowcu Świętokrzyskim (22.10.2019 r.); Piotrkowie Trybunalskim (29.10.2019 r.); Koninie (12.11.2019 r.); Wałbrzychu (19.11.2019 r.); Chełmie (26.11.2019 r.); Rybniku (03.12.2019 r.); Włocławku (14.01.2020 r.), Grudziądzu (21.01.2020 r.) i Koszalinie (28.01.2020 r.).

 

W ramach swojej działalności edukacyjnej Facebook prowadzi też darmową platformę e-learningową Blueprint dla przedsiębiorców, którzy chcą podnosić swoje umiejętności w zakresie marketingu cyfrowego. Zawiera ona dziesiątki darmowych kursów - od najprostszych, wyjaśniających podstawowe zasady tworzenia atrakcyjnych reklam na urządzenia mobilne, po bardziej zaawansowane, dotyczące strategicznego planowania oraz budżetowania kampanii reklamowych. Wszystkie informacje dotyczące działań szkoleniowych, a także osobiste historie przedsiębiorców, którzy z sukcesem wykorzystują te narzędzia w swojej codziennej działalności, są dostępne na pierwszej polskiej stronie programu pod adresem: https://www.facebook.com/boost.

 


Więcej informacji na temat programu szkoleń oraz zapisów można uzyskać na stronie internetowej: https://bwfpoland.splashthat.com oraz pod adresem e-mail.: [email protected], [email protected]



Podziel się
Oceń

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na FACEBOOKU!

Reklama
Wystawa „Pokaż znawcy broń jakiego narodu, a orzeknie Ci o oświacie jego” Wystawa „Pokaż znawcy broń jakiego narodu, a orzeknie Ci o oświacie jego” Data rozpoczęcia wydarzenia: 28.04.2025 Muzeum Ziemi Tarnowskiej zaprasza na pierwszą w swojej historii tak kompleksową wystawę, poświęconą broni i uzbrojeniu ochronnemu na ziemiach polskich. Zwiedzający będą mogli zobaczyć kilkaset eksponatów, w tym prehistoryczne topory, groty, średniowieczne miecze, nowożytne elementy uzbrojenia ochronnego, uzbrojenie z czasów powstań narodowych, a także legendarne polskie szable wz. 21 i wz. 34. Całość dopełni współczesne umundurowanie oficera Wojska Polskiego.Tytuł ekspozycji pochodzi z jednej z pierwszych polskich prac o broni profesora Józefa Łepkowskiego, rektora Uniwersytetu Jagiellońskiego w XIX wieku, który uważał broń za jedno z najcenniejszych źródeł wiedzy o rozwoju cywilizacyjnym społeczeństw.Obiekty prezentowane na wystawie pochodzą zarówno ze zbiorów własnych Muzeum Ziemi Tarnowskiej, jak i zostały wypożyczone z: Muzeum Narodowego w Krakowie, Muzeum Książąt Czartoryskich w Krakowie – Oddziału Muzeum Narodowego w Krakowie, Muzeum Narodowego w Kielcach, Muzeum Okręgowego w Rzeszowie, Muzeum Archeologicznego w Krakowie, Muzeum Diecezjalnego w Tarnowie oraz od prywatnych kolekcjonerów.Wernisaż wystawy odbędzie się w poniedziałek, 28 kwietnia 2025 r. o godzinie 17:00w Siedzibie Muzeum Ziemi Tarnowskiej, Rynek 3. Wstęp na wernisaż jest bezpłatny. Wystawę będzie można oglądać od 29 kwietnia do 26 września 2025 r.Wystawa została przygotowana w ramach jubileuszu „1025. Tysiąclecie Królestwa Polskiego”. Brzesko. Wyjdź z nami na trening! Brzesko. Wyjdź z nami na trening! Data rozpoczęcia wydarzenia: 02.07.2025 Burmistrz Brzeska Tomasz Jan Latocha oraz Klaudia Jeleń zapraszają wszystkich mieszkańców na bezpłatne wakacyjne treningi w plenerze!Gdzie? Teren przy RCKBKiedy? W każdy wakacyjny wtorekGodzina: 18:30–20:00Wstęp wolny!To doskonała okazja, by aktywnie spędzić lato, zadbać o formę i dobrze się bawić w świetnej atmosferze! Zajęcia są skierowane zarówno do kobiet, jak i mężczyzn – bez względu na poziom zaawansowania.➡️ Zabierz ze sobą tylko matę, resztą zajmie się Klaudia Jeleń – trenerka pełna energii i pasji!➡️ Na dzieci osób ćwiczących czekają animacje i atrakcje zapewnione przez zespół Fiku Miku 🎈Plan treningów:LIPIEC 2025✅ 8.07 – Total Body Conditioning (TBC)✅ 15.07 – TABATA✅ 22.07 – Deep Work✅ 29.07 – Full Body Workout (FBW)SIERPIEŃ 2025✅ 5.08 – Brzuch Pośladki Uda (BPU)✅ 12.08 – TABATA✅ 19.08 – Deep Work✅ 26.08 – FIT-Mix Czekają na Was niespodzianki, nagrody oraz dużo pozytywnej energii!Animacje Fiku Miku przeznaczone są wyłącznie dla dzieci osób biorących udział w treningu.Nie przegap tej okazji – dołącz do nas i trenuj z uśmiechem!
Krystian Tkaczewski i jego goście Krystian Tkaczewski i jego goście Data rozpoczęcia wydarzenia: 27.07.2025 Już niebawem odbędzie się IX edycja Międzynarodowego Festiwalu Ambasador Tarnowa Maestro KrystianTkaczewski i jego Goście. Festiwal odbędzie się w dniach 27 lipca - 9 sierpnia 2025 r. Wydarzenie odbędzie się pod honorowym patronatem Prezydenta Tarnowa.W festiwalu wezmą udział pianiści z takich krajów jak: Polska, USA, Chiny, Japonia, Ukraina. Wśród wykładowców znaleźli się: Dr Krystian Tkaczewski (Polska), Tanya Schwarzman (USA), Maria Murawska (Polska), Yun Zhao (Chiny) oraz Masahi Katayama (Japonia).Koncerty odbędą się w dniach:27 lipca godz. 18:00 - Koncert Inauguracyjny Maestro Krystian Tkaczewski i jego GościeSala Koncertowa Szkoły Muzycznej, ul. Lippóczy'ego 4, 33-100 Tarnów31 lipca godz.18:00– Koncert uczestników festiwaluSala Koncertowa Szkoły Muzycznej, ul. Lippóczy'ego 4, 33-100 Tarnów1 sierpnia godz. 18:00 - Koncert uczestników festiwaluSala Koncertowa Szkoły Muzycznej, ul. Lippóczy'ego 4, 33-100 Tarnów2 sierpnia godz. 18:00– Koncert uczestników festiwalu z towarzyszeniem Tarnowskiej Orkiestry Kameralnej,dyr. Masahi KatayamaSala Koncertowa Szkoły Muzycznej, ul. Lippóczy'ego 4, 33-100 Tarnów3 sierpnia godz. 18:00 - Koncert uczestników festiwalu z towarzyszeniem Tarnowskiej Orkiestry Kameralnej,dyr. Masahi KatayamaSala Koncertowa Szkoły Muzycznej, ul. Lippóczy'ego 4, 33-100 Tarnów9 sierpnia godz. 18:00 Koncert uczestników festiwaluSala Koncertowa Szkoły Muzycznej, ul. Lippóczy'ego 4, 33-100 TarnówSenior Party w Brzesku Senior Party w Brzesku Data rozpoczęcia wydarzenia: 02.08.2025 Zapraszamy
Reklama
EKO GRY XXL dla dzieci OZE - czyste powietrze, energia, woda - ekologiczne gry EKO GRY XXL dla dzieci OZE - czyste powietrze, energia, woda - ekologiczne gry Poznaj gry XXL do budowania postawy ekologicznej u dzieci. Granie to nauka przez zabawę i ruch na wielkich grach planszowych do skakania. Edukacyjne gry wielkoformatowe dla dzieci do nauki, zabawy i skakania od KangurGra.pl to ekologiczna edukacja i pomoc dydaktyczna w szkole i przedszkolu. Gry z serii EKOMANIA kształtują i rozwijają właściwą postawę ekologiczną oraz wiedzę o ekologii i biologii, zwierzętach. Gry zagadnienia z obowiązującego programu szkolnego. Zobacz edu gry XXL dla dzieci: www.kangurgra.plIdealna pod zabudowę szeregową Idealna pod zabudowę szeregową Cena: 899000 PLNNa sprzedaż – działka budowlana 30 arów – Koszyce Wielkie, ul. Szkolna Cena: 899 000 zł Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 30 arów, położona w miejscowości Koszyce Wielkie (powiat tarnowski), przy spokojnej i dobrze skomunikowanej ulicy Szkolnej. 📌 Najważniejsze informacje: • Całość objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego (MPZP) – zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna • Wymiary: ok. 17 m szerokości x 176 m długości • Działka płaska, dobrze nasłoneczniona • Na działce media: prąd, gaz, woda, kanalizacja 💡 Idealna propozycja pod budowę jednego dużego domu, kilku domów jednorodzinnych lub zabudowę szeregową. Cicha, zielona okolica z szybkim dojazdem do Tarnowa i dobrze rozwiniętą infrastrukturą – szkoła, sklepy, przystanki w pobliżu.  Cena: 899 000 zł Zapraszam do kontaktu i umówienia się na prezentację! Edyta Tomaszewska-Beściak      📞 516-179-155 BEŚCIAK NIERUCHOMOŚCIMieszkanie bez czynszowe, 3 pokojowe na wynajem! Mieszkanie bez czynszowe, 3 pokojowe na wynajem! Cena: 3000 PLN🌟 Nowoczesne mieszkanie w klimatycznej kamienicy – wynajem w centrum Tarnowa! 🌟 Szukasz idealnego miejsca do zamieszkania w świetnej lokalizacji? Ta oferta jest dla Ciebie! Do wynajęcia przestronne mieszkanie 60 m² usytuowane na 2. piętrze elegancko odrestaurowanej kamienicy, w samym sercu miasta – tylko 4 minuty od Rynku i tuż przy Akademii Tarnowskiej. 🏠 W skład mieszkania wchodzą: oddzielna, jasna sypialnia, dodatkowy pokój idealny dla dziecka lub na domowe biuro, przestronny salon sprzyjający relaksowi, kuchnia z pełnym wyposażeniem (bez mebli tapicerowanych i łóżek), stylowa łazienka oraz funkcjonalny przedpokój. ✅ Atuty oferty: mieszkanie po kapitalnym remoncie – wszystko pachnie nowością, brak czynszu administracyjnego – płacisz tylko za media, spokojna, zadbana kamienica z wyjątkowym klimatem, idealne dla rodziny lub pary szukającej komfortowej przestrzeni w centrum. 💵 Cena: 3000 zł/miesiąc (plus media wg zużycia) 📆 Dostępne od września/października 👁️ Możliwość obejrzenia już dziś! 📲 Zadzwoń i umów się na prezentację – takie mieszkania szybko znikają! Sylwia Ciochoń 609 644 583 Beściak Nieruchomości
Iniekcja pozioma, podcinanie ścian, osuszanie fundamentów Śląsk /Małopolska Iniekcja pozioma, podcinanie ścian, osuszanie fundamentów Śląsk /Małopolska Specjalizujemy się w usuwaniu wilgoci kapilarnej oraz zabezpieczaniu budynków przed dalszym zawilgoceniem. Wykonujemy iniekcje przeciwwilgociowe i mechaniczne podcinanie murów. Nasze usługi: - iniekcja krystaliczna lub ciśnieniowa - podcinanie ścian z wprowadzeniem izolacji - osuszanie fundamentów i murów - odtwarzanie izolacji poziomej - zabezpieczenia przeciwwilgociowe Usuwamy skutki zawilgocenia, grzyba, pleśni i łuszczących się tynków. Stosujemy trwałe i sprawdzone metody. Pomagamy zarówno osobom prywatnym, jak i wspólnotom oraz firmom. Działamy na terenie województwa małopolskiego i śląskiego - obsługujemy m.in.: Katowice, Tychy, Sosnowiec, Dąbrowę Górniczą, Rybnik, Bielsko-Białą, Kraków, Chrzanów, Nowy Targ, Myślenice, Bochnia, Limanową. Telefon: 518 428 720 Strona: www.murexpert.plOsuszanie budynków, izolacje przeciwwilgociowe, drenaże opaskowe  - Małopolska Osuszanie budynków, izolacje przeciwwilgociowe, drenaże opaskowe - Małopolska Zajmujemy się kompleksowym osuszaniem i zabezpieczaniem budynków przed wilgocią. Oferujemy skuteczne rozwiązania w zakresie izolacji pionowej i poziomej oraz wykonujemy drenaż opaskowy wokół budynków. Nasze usługi: - osuszanie ścian, fundamentów i piwnic - izolacje przeciwwilgociowe (pionowe, poziome, bitumiczne, z papy) - drenaż opaskowy z odprowadzeniem wody - naprawy uszkodzonych izolacji - zabezpieczanie ścian przed wilgocią i wodą gruntową Działamy na terenie województwa małopolskiego i śląskiego. Obsługujemy między innymi: Cieszyn, Bielsko-Białą, Jastrzębie-Zdrój, Rybnik, Żywiec, Wisłę, Ustroń, Żory, Tychy, Mikołów, Katowice i okoliczne miejscowości. Wieloletnie doświadczenie, profesjonalny sprzęt, indywidualne podejście i gwarancja na wykonane prace. Telefon: 518428720 Strona internetowa: www.murexpert.plMIeszkanie z garażem, na osiedlu zamkniętym. MIeszkanie z garażem, na osiedlu zamkniętym. Cena: 379000 PLNNa sprzedaż przestronne, dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Marii Dąbrowskiej w Tarnowie. Lokal znajduje się na trzecim piętrze czteropiętrowego, ogrodzonego bloku z 2004 roku, osiedle zamknięte, monitorowane, z bramą wjazdową na pilota. Najważniejsze informacje: Powierzchnia użytkowa: 47,84 m² Rozkład: 2 pokoje, oddzielna kuchnia, łazienka, osobne WC, korytarz Stan techniczny: bardzo dobry budynek systematycznie modernizowany Czynsz: ok. 740 zł przy 2 osobach (zawiera zaliczki na ciepłą wodę, ogrzewanie, wywóz śmieci) Rok budowy: 2004 Forma własności: własność Na terenie osiedla znajduje się plac zabaw dla dzieci, a w najbliższej okolicy dostępna jest pełna infrastruktura sklepy, szkoły, przystanki komunikacji miejskiej. Dodatkowo: Istnieje możliwość zakupu garażu w budynku w cenie 55 000 zł. Garaż przeznaczony na jeden samochód, posiada osobną księgę wieczystą. Cena mieszkania : 379.000 pln Idealna oferta dla osób szukających komfortowego mieszkania na nowoczesnym, bezpiecznym osiedlu. Mieszkanie dostępne od zaraz posiadamy klucze, możliwość szybkiej prezentacji! Zapraszamy na prezentację z nami od A do Z! Na sprzedaż przestronne, dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Marii Dąbrowskiej w Tarnowie. Lokal znajduje się na trzecim piętrze czteropiętrowego, ogrodzonego bloku z 2004 roku, osiedle zamknięte, monitorowane, z bramą wjazdową na pilota. Najważniejsze informacje: Powierzchnia użytkowa: 47,84 m² Rozkład: 2 pokoje, oddzielna kuchnia, łazienka, osobne WC, korytarz Stan techniczny: bardzo dobry budynek systematycznie modernizowany Czynsz: ok. 740 zł przy 2 osobach (zawiera zaliczki na ciepłą wodę, ogrzewanie, wywóz śmieci) Rok budowy: 2004 Forma własności: własność Na terenie osiedla znajduje się plac zabaw dla dzieci, a w najbliższej okolicy dostępna jest pełna infrastruktura sklepy, szkoły, przystanki komunikacji miejskiej. Dodatkowo: Istnieje możliwość zakupu garażu w budynku w cenie 55 000 zł. Garaż przeznaczony na jeden samochód, posiada osobną księgę wieczystą. Cena mieszkania : 379.000 pln Idealna oferta dla osób szukających komfortowego mieszkania na nowoczesnym, bezpiecznym osiedlu. Mieszkanie dostępne od zaraz posiadamy klucze, możliwość szybkiej prezentacji! Zapraszamy na prezentację z nami od A do Z! Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Od A Do Z Nieruchomości ul. Krakowska 17, Tarnów. Agnieszka Zając Tel:668 804 983
Reklama
Reklama
słabe opady deszczu

Temperatura: 21°C Miasto: TARNÓW

Ciśnienie: 1013 hPa
Wiatr: 1 km/h

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama