- Doszło do kolizji drogowej z udziałem dwóch samochodów osobowych, którym podróżowały w sumie dwie osoby, tylko kierujący. Na szczęście nie odnieśli żadnych obrażeń, zostaną na miejscu. Na chwile obecną zablokowany jest jeden pas ruchu. włączony jest ruch wahadłowy - mówi st. asp. Tomasz Burnat, zastępca dowódcy zmiany JRG I
Przyczynę zdarzenia bada tarnowska policja.
















































![Kończy się okres przejściowy w systemie kaucyjnym. Proces wdrożenia potrwa jeszcze wiele miesięcy [DEPESZA] Kończy się okres przejściowy w systemie kaucyjnym. Proces wdrożenia potrwa jeszcze wiele miesięcy [DEPESZA]](https://static2.tarnowska.tv/data/articles/sm-16x9-konczy-sie-okres-przejsciowy-w-systemie-kaucyjnym-proces-wdrozenia-potrwa-jeszcze-wiele-miesiecy-d-1766500322.jpg)




























![Kończy się okres przejściowy w systemie kaucyjnym. Proces wdrożenia potrwa jeszcze wiele miesięcy [DEPESZA]](https://static2.mielec.tv/data/articles/xga-16x9-konczy-sie-okres-przejsciowy-w-systemie-kaucyjnym-proces-wdrozenia-potrwa-jeszcze-wiele-miesiecy-d-1766500325.jpg)