Martwego lisa złożono w darze

  • 11.07.2018, 15:26 (aktualizacja 11.07.2018, 15:33)
  • Patrycja Oleś
Martwego lisa złożono w darze
Do skandalicznego zdarzenia doszło podczas Wielkiego Odpustu Tuchowskiego, będącego bardzo ważnym wydarzeniem religijnym gromadzącym wiernych z całej Polski. Myśliwi złożyli dar, który wywołał wiele oburzeń - ofiarą stał się lis, ozdobiony świerkiem i jarzębiną.

Zdjęcie przedstawiające martwe zwierzę, pojawiło się na portalach społecznościowych i wywołało wiele emocji. Czyn myśliwych odbierany jest m.in. jako obraźliwy, nieetyczny i okrutny. Sprawą zainteresowało się Stowarzyszenie Leśny Patrol - Ludzie Przeciw Myśliwym, które zapowiedziało złożenie zawiadomienia o popełnieniu przestępstwa. Leśnicy najprawdopodobniej oskarżeni będą o zbezczeszczanie miejsca kultu i obrazę uczuć religijnych.

Przedstawiciel Polskiego Związku Łowieckiego ocenia negatywnie postępowanie myśliwych. Twierdzi, że taka ofiara nie mieści się w kanonach działalności łowieckiej. Również według chrześcijaństwa jest to zachowanie niezgodne z doktryną - pomimo to osoby, które biorą odpowiedzialność za ten uczynek tłumaczą się, że nie mieli złych intencji.

Patrycja Oleś

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Paca na czarno
Paca na czarno 12.07.2018, 17:18
Dodam że zaraz po zaparkowaniu pojazdu zostałem poproszony o zapłatę wolnego datku.
Wiec czy to tak naprawdę jest wolny datek ??? Proszę o wyjaśnienie tej sprawy.
Praca na Czarno ! ! !
Praca na Czarno ! ! ! 12.07.2018, 17:15
Powiem tak.
1.Osoby zajmujące się parkingiem pobierają wolne datki od zaparkowanego pojazdu ja chciał bym zapytać czy zostanie od tego odprowadzony podatek ?
albo czy zostało to zgłoszone do urzędu skarbowego w Tarnowie.
2.Wygląda to na zbiórkę publiczną a wiec ?
3.Kiedy w końcu kościół zacznie się prawidłowo rozliczać ?!
a nie zamiatać wszystko do swojej kieszeni ??? !!!
qwert
qwert 12.07.2018, 10:16
tak tak oceniają negatywnie... co za bezczelność!!

Pozostałe