Zmarł mężczyzna, który trafił do szpitala po pożarze domu w Siemiechowie

  • 11.01.2021, 13:51
  • KMP Tarnów
Zmarł mężczyzna, który trafił do szpitala po pożarze domu w Siemiechowie
Miniony tydzień zakończył się niestety ogromną tragedią w gminą Gromnik. W sobotę, pół godziny przed północą tarnowscy policjanci zostali powiadomieni o wybuchu pożaru w jednorodzinnym domu w Siemiechowie. Płomienie w zamieszkałym przez 51-latka budynku zauważyli sąsiedzi, powiadamiając natychmiast o tym fakcie służby ratunkowe. W wyniku działania ognia właściciel domu doznał rozległych poparzeń. Po wyważeniu drzwi wejściowych przez strażaków podjęto reanimację mężczyzny, po czym karetką przetransportowano go do szpitala. Niestety w niedzielne popołudnie dotarła smutna wiadomość o śmierci 51-latka, którego lekarze określali jako ciężki

 

Na miejscu pożaru jako pierwsi pracowali strażacy z państwowej straży i miejscowi strażacy ochotnicy. Po zakończeniu akcji gaśniczej, terenem pogorzeliska zajęli się policjanci. Z udziałem biegłego z zakresu pożarnictwa wykonali oględziny procesowe, zabezpieczając ważne ślady i dowody, które pomogą w toczącym się już postępowaniu ustalić przyczynę tragicznego zdarzenia. Wstępnie wykluczono, aby do powstania pożaru przyczyniły się osoby trzeci. Najbardziej prawdopodobną wersją kryminalistyczną na obecną chwilę, jest zaprószenie ognia od palącego się papierosa.

 

ZOBACZ TAKŻE: Pożar domu w Siemiechowie, poszkodowany w pożarze mężczyzna trafił do szpitala

KMP Tarnów

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe