Region. Trwają rozmowy dotyczące wspólnej komunikacji publicznej miasta Tarnowa z gminami

  • 23.10.2020, 11:17
  • Wioletta Zarębska
tar-2020-10-23-autobusy-rozmowy-1.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Trwają rozmowy w sprawie wspólnej komunikacji publicznej z miastem Tarnowem – potwierdza wójt gminy Tarnów. Przypomnijmy, że chodzi o wypowiedzianą przez tarnowski magistrat umowę dla trzech gmin: Tarnów, Pleśna i Lisia Góra, na obsługę transportu publicznego. W ten sposób urząd chciał renegocjować warunki finansowe umowy, tłumacząc że gminy płacą zbyt niską cenę.

Obecnie rozmowy na temat transportu publicznego prowadzone są za zamkniętymi drzwiami. Strony nie komentują ich przebiegu.

Przypomnijmy, że umowa na wspólny transport publiczny miasta Tarnowa i trzech gmin kończy się wraz z końcem roku. Do tego czasu samorządu mają czas na to by się dogadać, lub znaleźć inne rozwiązanie.

Wioletta Zarębska

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe