Kolejne zakażenia w regionie tarnowskim. Z powodu koronawirusa zmarł ksiądz spod Tuchowa

  • 18.08.2020, 15:01
  • Wioletta Zarębska
Kolejne zakażenia w regionie tarnowskim. Z powodu koronawirusa zmarł ksiądz spod Tuchowa
Jak podaje Małopolski Urząd Wojewódzki są kolejne przypadki zakażeń wirusem SARS-CoV-2 w regionie tarnowskim. Na dzień 18 sierpnia odnotowano 6 nowych zachorowań na terenie powiatu. Równocześnie poinformowano o 1 osobie z Tarnowa i 1 osobie z powiatu tarnowskiego, które wyleczyły się z COVID-19. Z kolei Gazeta Krakowska podała informację, że wczoraj (17 sierpnia) na plebani w Siedliskach koło Tuchowa zmarł ksiądz, u którego kilka dni wcześniej wykryto koronawirusa. W tym samym źródle czytamy, że gospodyni oraz obecny proboszcz z tej parafii trafili na kwarantannę.

W sumie w dniu 18 sierpnia Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Krakowie podała informację o 134 nowych osobach zakażonych koronawirusem oraz o 46 ozdrowieńcach z Małopolski.

 

Wioletta Zarębska

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe