Wracają ograniczenia w obsłudze klientów w tarnowskim urzędzie. Powodem koronawirus. Paradoksalnie cieszy to mieszkańców miasta

  • 03.08.2020, 14:36
  • Daria Kurczab
tar_2020-08-03_korona_w_urzedziemovie.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
W związku z pozytywnym wynikiem testów na koronawirusa u jednego z wiceprezydentów oraz skarbnika zaostrzono reżim sanitarny na terenie urzędu miasta. Ograniczenia w pracy magistratu mają polegać na wykonywaniu przez urzędników tylko niezbędnych zadań.

Wizyta interesanta w Urzędzie Miasta Tarnowa wymaga ustalenia jej terminu telefonicznie lub za pomocą poczty elektronicznej. Jeżeli wizyta nie jest konieczna, warto odłożyć ją w czasie. Osoby przebywające w budynku Urzędu Miasta Tarnowa i obsługujący je pracownicy są zobowiązani do dezynfekcji rąk oraz do zakrywania ust i nosa. Można stwierdzić, że koronawirus usprawnił pracę tarnowskiego magistratu. Przed urzędem nie ma długich kolejek a na wizytę można umówić się telefonicznie. Czy potrzebna była pandemia, by załatwienie podstawowych spraw jak np. zarejestrowanie pojazdu lub odebranie dowodu osobistego nie zajmowało całego dnia oczekiwania w kolejce? Czy po powrocie do normalnego funkcjonowania wrócą dawne nawyki? Odpowiedź na te pytania często zadają sobie mieszkańcy Tarnowa.

 

Daria Kurczab

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe