Jest rządowe dofinansowanie na remont mostu w Ostrowie

  • 23.06.2020, 14:18
  • Wioletta Zarębska
tar-2020-06-23-most-1.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Będzie rządowe dofinansowanie remontu kapitalnego mostu na Dunajcu w Ostrowie. Taką informację przekazał starosta tarnowski Roman Łucarz. Przypomnijmy, że obecnie na finiszu są prace związane z przygotowaniem dokumentacji. Projekt przebudowy mostu ma być gotowy pod koniec miesiąca, wtedy starosto będzie mogło ogłosić przetarg na tę inwestycje.

Przypomnijmy, że most na Dunajcu w Ostrowie jest nieczynny od 27 listopada ubiegłego roku. Taką decyzję władze powiatu podjęły po opracowaniu specjalistycznej ekspertyzy, która wykazała, że przeprawa jest bardzo poważnie uszkodzona i dalsze jej użytkowanie może grozić katastrofą.

Wioletta Zarębska

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
***.m na około
***.m na około 25.06.2020, 14:14
BRAWO ile można w papierach siedzieć. Kiedy wkońcu weźmiecie sie za robote.

Pozostałe