Po hulajnogach i skuterach zostaje wspomnienie. Firma, która wypożyczała jednoślady ucieka z Tarnowa

  • 29.05.2020, 15:25
  • Natalia Tryba
Po hulajnogach i skuterach zostaje wspomnienie. Firma, która wypożyczała jednoślady ucieka z Tarnowa
Jak informuje Wydział Komunikacji Społecznej UMT Od 1 czerwca w Tarnowie nie będzie już można korzystać z hulajnóg i skuterów. Firma, która jest operatorem systemu wypożyczania tych jednośladów, z uwagi na ogromny spadek zainteresowania mieszkańców jej usługami, jest zmuszona do zaprzestania działalności.

- Z powodów finansowych spowodowanych znikomym wykorzystaniem sprzętu w ostatnich miesiącach, jesteśmy zmuszeni zaprzestać działania w Tarnowie i Bielsku-Białej – informuje Dariusz Tomaszewski, prezes zarządu spółki Elektromobilność Plus. – Jest nam bardzo przykro, bo oznacza to początek procesu likwidacji spółki.

Pierwszych 20 hulajnóg i 5 skuterów pojawiło się w Tarnowie w sierpniu 2019 roku. Pod koniec roku w mieście można było korzystać z 50 hulajnóg i 25 skuterów.

Początkowo firma notowała około 200 wypożyczeń dziennie. Od marca, kiedy zaczęła się epidemia koronawirusa liczba wypożyczeń spadła dziesięciokrotnie. To spowodowało kłopoty finansowe spółki i konieczność podjęcia decyzji o zaprzestaniu działalności.

Źródło: https://tarnow.pl/Dla-mieszkancow/Aktualnosci/Miasto/Hulajnogi-i-skutery-znikaja-z-Tarnowa

Natalia Tryba

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
o nie!
o nie! 03.06.2020, 03:18
szkoda często kożystałem ze skutera mogli poczekać najpierw wirus potem deszcze i zimno ale lada moment by znowu wszystko ruszyło mogli by chociaż skutery zostawić
chicnenrun
chicnenrun 31.05.2020, 20:23
Tarnów to doskonały przykład takiego niedasiostwa podobnie jak w Krakowie, tylko w mniejszej skali; no i tu nie ma deweloperów ani turystów, w przeciwieństwie do Krakowa! Ale takie już są rządy KO-wców
Pitc
Pitc 29.05.2020, 15:59
Z Tarnowa już wszyscy uciekają, na rynku co drugi lokal do wynajęcia, nawet gawrony nawracają,,, pozdro a tak na marginesie kiedy będzie most na Ostrowie? Droga koło nowego szpitala? Krakowska i rynek które były robione już 50 raz za czasów po
jacek
jacek 29.05.2020, 15:52
wow

Pozostałe