Zbigniew Karciński z PSL-u z poparciem samorządowców z Tarnowa

  • 10.10.2019, 19:31
  • Wioletta Zarębska
tar-2019-10-11-wkk-senatormoviecon.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Władysław Kosiniak-Kamysz przybył do Tarnowa by oficjalnie przedstawić kandydata do Senatu RP w okręgu nr 35, którym jest Zbigniew Karciński. Były starosta i wicestarosta tarnowski a obecnie wiceprzewodniczący Rady Powiatu Tarnowskiego otrzymał też poparcie od prezydenta miasta Tarnowa - Romana Ciepieli oraz Jakuba Kwaśnego, przewodniczącego Rady Miejskiej w Tarnowie. W trakcie spotkania z mediami prezes PSL-u przekonywał, że do Senatu różne środowiska polityczne mogą mieć wspólnego kandydata.

Szczegóły w materiale wideo. 

Wioletta Zarębska

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
UOKiK
UOKiK 11.10.2019, 08:10
Mamy lepszy temat: UOKiK wszczął postępowanie przeciwko trzem przedsiębiorcom, którzy startowali w przetargach na przewóz uczniów do szkół w woj. małopolskim. https://www.uokik.gov.pl/aktua…

Pozostałe