Poniedziałek chłodny, a na północnym-wchodzie także deszczowy. W połowie tygodnia deszcz już w całym kraju

  • 06.10.2019, 19:43
  • TVN Meteo/x-news
Poniedziałek chłodny, a na północnym-wchodzie także deszczowy. W połowie tygodnia deszcz już w całym kraju
Początek tygodnia będzie chłodny z nocnymi przymrozkami i dzienną temperaturą od 7-8 stopni na wschodzie do 11-13 na południu. W poniedziałek na Kaszubach, Mazurach, Suwalszczyźnie i Podlasiu słabe opady deszczu. Poza tym będzie pogodnie. Temperatura maksymalna w dzień wyniesie od 6 st. na Suwalszczyźnie do 12 st. C na Dolnym Śląsku. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, północno-zachodni.

We wtorek na wschodzie i Podkarpaciu pogodnie. Poza tym opady deszczu. Temperatura maksymalna w dzień wyniesie od 8 st. na Suwalszczyźnie do 14 st. C na Dolnym Śląsku. Powieje umiarkowany i dość silny wiatr, w porywach osiągający do 60 km/h, południowo-zachodni.

W środę przelotne opady deszczu wystąpią w całym kraju. Temperatura maksymalna w dzień wyniesie od 13 st. na Suwalszczyźnie do 16 st. C na Dolnym Śląsku. Wiatr będzie umiarkowany i dość silny, w porywach do 60 km/h, południowo-zachodni.

Czwartek również deszczowy, intensywniej popada na zachodzie (do 20mm). Temperatura maksymalna w dzień wyniesie od 12 st. na Suwalszczyźnie do 15 st. C na Podkarpaciu. Wiatr będzie umiarkowany i dość silny, w porywach do 60 km/h, południowo-zachodni.

W piątek przelotne opady wystąpią tylko na północy, poza tym będzie pogodnie. Temperatura maksymalna w dzień wyniesie od 13 st. na Suwalszczyźnie do 17 st. C na Dolnym Śląsku. Wiatr umiarkowany, w porywach do 50 km/h, zachodni.

 

 
TVN Meteo/x-news

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe