Brzesko. Józefa Szczurek-Żelazko zapowiada budowę komendy policji i zachodniej obwodnicy miasta

  • 02.09.2019, 18:38 (aktualizacja 03.09.2019, 13:45)
  • Wioletta Zarębska
tar-2019-09-02-inauguracja-kampaniiv2con.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Będę pracować dla naszego kraju, ale szczególnie będę pracować dla naszej małej Ojczyzny jaką jest Brzesko i powiat brzeski - mówiła Józefa Szczurek-Żelazko inaugurując swoją kampanię wyborczą. Przypomnijmy, że obecna sekretarz stanu w Ministerstwie Zdrowia kandyduje do Sejmu RP z drugiego miejsca na liście Prawa i Sprawiedliwości.

Poparcie dla wiceminister zdrowia Józefy Szczurek-Żelazko publicznie zadeklarowali: Edward Czesak - działacz PiS a zarazem były poseł do Parlamentu Europejskiego, Józef Gawron - były Wicewojewoda Małopolski a obecny radny Sejmiku Województwa Małopolskiego oraz Sławomir Pater, szef struktur gminnych PiS oraz prezes Tarnowskiej Agencji Rozwoju Regionalnego.

Dodajmy, że Prawo i Sprawiedliwość oficjalnie zainaugurowało kampanię wyborczą w regionie w dn. 20 sierpnia. Spotkania odbyły się w kilku miastach na terenie okręgu 15, m.in. w Tarnowie na placu Kazimierza Wielkiego.

Wioletta Zarębska

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe