Grzegorz Schetyna z wizytą w Tarnowie

  • 20.07.2019, 18:54
  • Wioletta Zarębska
tar-2019-07-20-konfamoviecon.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Chcemy rozmawiać z ludźmi Polkami i Polakami, pytać co jeszcze trzeba dołożyć do sześciopaku programowego – mówił w lider PO Grzegorz Schetyna w Tarnowie. Ta wizyta jest efektem prowadzonej kampanii wyborczej do polskiego parlamentu.

Przypomnimy, że Koalicja Obywatelska ogłosiła swój program w ubiegłą sobotę i nazwała go szóstką Schetyny. Mowa w nim m.in. o dopłatach do najniższych płac, naprawie systemu opieki zdrowotnej, planie pomocowym dla osób starszych, czy poprawie sytuacji w oświacie. W Tarnowie mowa była też o współpracy rządu z samorządem. Podczas spotkania obecny był też prezydent miasta Tarnowa związany z PO, który krytykował obecny sposób wprowadzania reformy edukacji.

Wybory do parlamentu odbędą się jesienią br. 

Wioletta Zarębska

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
obserwator
obserwator 22.07.2019, 17:08
Jak widać nikt z nimi nie chciał rozmawiać
Malopolska
Malopolska 21.07.2019, 21:22
Schetyna szesciopak to kup w biedronce i puknij się w dekiel

Pozostałe