Tarnów. Nadal zgrzyta w Radzie Miejskiej. Co dalej z porozumieniem?

  • 30.05.2019, 16:00 (aktualizacja 30.05.2019, 16:17)
  • Wioletta Zarębska
tar-2019-05-30-co-z-porozumieniemmoviecon.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Co dalej z porozumieniem koalicyjno-programowym między Naszym Miastem Tarnów a Koalicją Obywatelską? Jak dotąd sztandarowy punkt tej umowy nie został zrealizowany, przypomnijmy że chodzi o audyt finansów miasta i ocenę ratingową Tarnowa. Taki warunek postawiło Nasze Miasto Tarnów Koalicji Obywatelskiej oraz prezydentowi miasta podpisując to porozumienie.

Wszystko wskazuje na to, że audytu finansów w Tarnowie jednak nie będzie, ale jak przekonuje prezydent Ciepiela w najbliższych dniach zostanie przedstawiony inny dokument.

Zgrzyta również podczas sesji Rady Miejskiej. Po raz kolejny okazuje się, że dwa kluby, które łączy porozumienie nie głosują jednomyślnie. Tak jest choćby w przypadku podwyżek za odbiór śmieci, podniesienia cen w strefie płatnego parkowania oraz zmiany w cennikach biletów w komunikacji miejskiej.

Wioletta Zarębska

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Hanibal
Hanibal 31.05.2019, 09:36
Z czyich pieniędzy zostanie opłacony audyt który wymyślił sobie radny Olszówka?
mamy jeszcze jakieś pomysły na trwonienie pieniędzy z podatków?
I tak na marginesie, co łączy radnych z podmiotem który ma wykonać audyt?

Pozostałe