Tylko jedna szkoła przystąpiła do strajku w gminie Wojnicz. Samorząd pozyskał pieniądze dla nauczycieli na zajęcia dodatkowe

  • 08.04.2019, 10:08 (aktualizacja 08.04.2019, 10:13)
  • Zbigniew Filar
Tadeusz Bąk tylko jedna szkoła przystąpiła do strajku
loadingŁaduję odtwarzacz...
Tadeusz Bąk, burmistrz Wojnicza gościem programu "Raport regionu"

Trwają rozmowy nad rozszerzeniem komunikacji miejskiej z Tarnowa do Wojnicza. Może pomóc w tym rządowy program rozwoju sieci autobusowych.

Zbigniew Filar
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (7)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Nauczycielka gorszego sortu😔
Nauczycielka gorszego sortu😔 10.04.2019, 19:31
Wstyd publicznie chwalić się, że tylko jedna szkoła strajkuje😥 Najpierw trzeba powiedzieć ile jest publicznych. Dwie?😏 Czyli połowa strajkuje😏 A nauczyciele w stowarzyszeniach mają pensje takie jak najniższa krajowa. I żeby była jasność:dostają takie pensje, na jakie stowarzyszenia stać. Lepiej inwestować w puste parkingi i renowację rynku... Inwestycja w oświatę i równe szanse dla nauczycieli z całej gminy nie jest medialne... Na Facebooku nie będzie się czym pochwalić😔
Nauczycielka
Nauczycielka 09.04.2019, 19:59
Przystąpiła tylko jedna szkoła, bo resztę chcieliście zlikwidować i przeszły pod Stowarzyszenia!
N-lka
N-lka 08.04.2019, 21:30
Mialam się nie angazowac w to wszystko, ale juz nie wytrzymuję..... Zapraszam do przedszola, grupa 25 dzieci tak na tydzień, proszę pamiętać, ze trzeba dzieci zająć, caly czas pilnowac, żeby nic się nikomu nie stało, bo inaczej odpowiada pan przed sądem. Trzeba nauczyć, napisać plany, uzupełnić dzienniki, karty pracy indywidualnej itp. A w domu najlepiej za swoje pieniądze przygotować roznego rodzaju pomoce, zajecia muszą byc bardzo atrakcyjne, żeby dzieci się nie znudziły. Proszę isc na dyzur wkacyjny z tymi biednymi dziećmi w największym upale. Nie mamy ani tyle wolnego, ani takich zarobków, jak przekonuje pisowska propaganda. A po cichu zabiera się przywileje i dodatki, dlatego tzw. podwyżki wlasciwie niej sa zauważalne. Nie jest nam najgorzej, ale proszę mi wierzyć wkład naszej pracy, to ile musimy się kształcić i ogromna odpowiedzialność nie jest proprcjonalna do zarobków! A w całym strajku nie chodzi tylko o zarobki, nauczyciele chcą zmiany systemu, proszę mi wierzyć chcemy lepszej edukacji. Ale społeczeństwo z lubością na nas pluje, jakbysmy byli nawiekszymi wrogami...
Ciekawy
Ciekawy 09.04.2019, 15:55
To sprawa systemu nie Burmistrza. A nauczyciele tak uczą że wyniki matur i testów gimnazjalnych są coraz gorsz. Kogo to wina?
...
... 11.04.2019, 13:07
Również systemu, przeladowanej i zle skonstruowanej podstawy programowej nie pisali nauczyciele, oni tez sie nie zmieniaja w szkole co roku, większość uczy co najmniej od kilkunastu lat. Skoro wyniki są gorsze dopiero od paru, to moze jedbak wina gdzie indziej?
RAFAŁ KOZIOŁ
RAFAŁ KOZIOŁ 08.04.2019, 23:21
PRZYJMIJ SIE NS MAGAZYN DO BIEDRONKI. WIECEJ ZAROBISZ I NIE BEDZIESZ MARUDZIC ZE MASZ DZIECI DO PILNOWANIA W KLASIE
RODRIGO