Nowe obiekty turystyczne w Tarnowie i regionie

  • 05.03.2019, 14:46 (aktualizacja 05.03.2019, 17:20)
  • Wioletta Zarębska
tar-2019-03-05-totv2con_4ovhsq68o0ne_bb4609b.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
W Gromniku powstał Centralny Punkt Informacyjny Źródlanego Szlaku. W tym miejscu turyści będą mogli odpocząć oraz dowiedzieć się gdzie mogą aktywnie spędzić czas w regionie tarnowskim. Oficjalne otwarcie nowego obiektu odbyło się 21 lutego br.

Centralny Punkt Informacyjny Źródlanego Szlaku znajduje się przy Amfiteatrze Letnim w Gromniku. Z kolei w Tarnowie powstało miejsce, które ma uatrakcyjnić i ułatwić aktywny wypoczynek. Na górze św. Marcina wybudowano nowoczesne i funkcjonalne Centrum Aktywnego Wypoczynku. Ma ono pełnić funkcję zaplecza sanitarnego i treningowego.

Inwestycje powstały w ramach projektu pn. "Wzrost atrakcyjności turystycznej i rekreacyjnej Subregionu Tarnowskiego etap I" oraz projektu pn. "Wzrost atrakcyjności turystycznej i rekreacyjnej Subregionu Tarnowskiego etap II" współfinansowanych przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020, poddziałanie 6.3.1 Rozwój lokalnych zasobów subregionów - spr.
Liderem projektów jest Tarnowska Organizacja Turystyczna, której ważnym zadaniem jest wsparcie lokalnego rynku usług turystycznych, kreowanie lokalnych produktów turystycznych oraz promocja i rozwój turystyki. Powyższe projekty, na które TOT pozyskała blisko 8 mln złotych stanowią pierwszy, ważny krok w kompleksowej promocji i komercjalizacji produktów sieciowych w Subregionie Tarnowskim.

Zachęcamy do śledzenia strony internetowej Tarnowskiej Organizacji Turystycznej. Na www.lot.tarnow.pl znajdziemy aktualności z przebiegu realizacji poszczególnych inwestycji.

Wioletta Zarębska

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe