Do zderzenia dwóch pojazdów doszło na skrzyżowaniu ulic Krakowskiej i Kochanowskiego w Tarnowie. Stłuczka miała miejsce w godzinach przedpołudniowych. Na miejsce zostały zadysponowane służy: straż pożarna, policja i pogotowie ratunkowe. Jak udało nam się ustalić podróżujący pojazdami nie wymagali pomocy medycznej.
W miejscu kolizji występują utrudnienia w ruchu spowodowane usuwaniem skutków zdarzenia drogowego.

![Tarnów. Zderzenie samochodów u zbiegu ulic Krakowskiej i Kochanowskiego [ZDJĘCIA] Tarnów. Zderzenie samochodów u zbiegu ulic Krakowskiej i Kochanowskiego [ZDJĘCIA]](https://static2.tarnowska.tv/data/articles/xl-tarnow-zderzenie-samochodow-u-zbiegu-ulic-krakowskiej-i-kochanowskiego-zdjecia-1655837437.jpg)
























































![Symboliczne wbicie łopaty w Trześni. będzie nowy odcinek drogi wojewódzkiej [video]](https://static2.mielec.tv/data/articles/xga-16x9-symboliczne-wbicie-lopaty-w-trzesni-bedzie-nowy-odcinek-drogi-wojewodzkiej-1777012422.jpg)

















