Brzesko. Bel Cantro dla Ukrainy [ZAPOWIEDŹ]

  • 16.03.2022, 15:32
  • Wioletta Zarębska
bel-canto-dla-ukrainyv2.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
To będzie wyjątkowe muzyczne spotkanie. Bel canto dla Ukrainy, czyli najpiękniejsze utwory wykonane z myślą o tych, którzy musieli uciekać z kraju ogarniętego wojną i trafili do Brzeska i regionu. Na ich rzecz w trakcie koncertu będzie prowadzona zbiórka.

Wydarzenie powstało z potrzeby serca po spotkaniu Anny Zalewskiej-Partyki ze światowej sławy divą operową Dominiką Zamarą w dniu wybuchu wojny. Polsko-włoskiej sopranistce będą towarzyszyć międzynarodowi muzycy. Wykonają oni utwory Mozarta, Rossiniego, Belliniego i Donizettiego.

Energię i ducha walki przekazali też sportowi mistrzowie świata w tym patron honorowy wydarzenia Artur Partyka. Koncert odbędzie się dzięki licznym sponsorom i partnerom. Organizatorami wydarzenia są Anna Partyka-Zalewska, Fundacja Collegium Nobilium Novum, Fundacja Tota Pulchra Polska, Gmina Brzesko oraz Miejski Ośrodek Kultury w Brzesku.

Koncert charytatywny odbędzie się w niedzielę 20 marca o godzinie 17.00 w Regionalnym Centrum Kulturalno-Bibliotecznym przy ul. Plac Targowy 10. Wejściówki do odebrania w sekretariacie MOK.

Wioletta Zarębska

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe