Region tarnowski. Kierowcy tracą prawo jazdy przez prędkość i alkohol

  • 24.01.2022, 13:37
  • Źródło: KMP Tarnów
Region tarnowski. Kierowcy tracą prawo jazdy przez prędkość i alkohol
W niedzielę po południu nieodpowiedzialny kierowca rozpędził swoje Volvo do prędkości 114 km/h w terenie zabudowanym. To o wiele za szybko. Stracił swoje prawo jazdy, zyskał 10 punktów karnych i mandat w wysokości 2 tysięcy złotych.

Tarnowscy policjanci zwracają uwagę, że zbyt szybka jazda w Tarnowie, czy powiecie tarnowskim musi zakończy się zatrzymaniem nieodpowiedzialnego kierowcy. Nie ma żadnej taryfy ulgowej dla tych, którzy przepisy ruchu drogowego łamią i nie stosują się do wskazanych znakami drogowymi i przepisami ograniczeń prędkości. Adekwatnie do ich przekroczenia będzie stosowany nowy taryfikator mandatowy.

W minionym tygodniu policjanci tarnowskiej drogówki zatrzymali trzech kierowców, którzy stracili swoje prawa jazdy. Dwóch za jazdę w stanie nietrzeźwości, jeden za przekroczenie prędkości w terenie zabudowanym o więcej niż 50 km/h. W niedzielne popołudnie 40-latek z Gorlic, w Zawadzie Lanckorońskiej rozpędził swoje volvo do prędkości 114 km/h. To o wiele za szybko w tym rejonie. Za przekroczenie prędkości w terenie zabudowany o więcej niż 50 km/h, stracił swoje prawo jazdy, do jego konto kierowcy dopisane zostało 10 punktów karnych, a mandat według nowego taryfikatora to 2000 złotych.

Źródło: KMP Tarnów

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe