Tarnowski Klaster Przemysłowy scala i sprzedaje działki

  • 04.08.2021, 10:02
  • Źródło: TKP S.A.
Tarnowski Klaster Przemysłowy scala i sprzedaje działki
Dwie transakcje przeprowadził właśnie Tarnowski Klaster Przemysłowy. Kupno jednej nieruchomości i sprzedaż kolejnej – wszystko po to, by chcącym się rozwijać firmom ułatwiać inwestowanie.

Działkę o powierzchni 19 arów Tarnowski Klaster Przemysłowy kupił od osoby prywatnej. Dzięki temu uda się scalić grunt, który będzie miał prawie półhektarową powierzchnię. Nieruchomość jest atrakcyjnie położona – w Parku Przemysłowym „Czysta”, a więc na terenie uzbrojonym, na którym od dawna inwestuje wiele firm.

- Jestem przekonany, że dzięki przeprowadzonej właśnie transakcji kupna działka, którą niebawem zaoferujemy do sprzedaży szybko znajdzie nabywcę – mówi Robert Wardzała prezes TKP S.A.

Już znalazła go inna nieruchomość, będąca w posiadaniu klastera. To działka o powierzchni prawie 20 arów. Kupiła ją poważna firma branży metalowej, by poszerzyć swoją działalność. Prowadzi ją w Strefie Aktywności Gospodarczej „Mechaniczne”.

Tarnowski Klaster Przemysłowy ma do sprzedaży jeszcze kilka nieruchomości. W większości są to niezabudowane, uzbrojone działki; na jednej z nich stoi hala przemysłowa.

Źródło: TKP S.A.

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe