[Aktualizacja] Odnaleziono ciało poszukiwanego 49-latka z Nieczajny Dolnej

  • 22.04.2021, 20:27
  • Natalia Tryba
[Aktualizacja] Odnaleziono ciało poszukiwanego 49-latka z Nieczajny Dolnej
W piątkowe popołudnie spełnił się najgorszy, możliwy scenariusz poszukiwań, o których informowaliśmy. Ciało 49-latka zostało odnalezione w rowie melioracyjnym. Na ten moment policja nie udziela odpowiedzi na pytania, co mogło być przyczyną śmierci. Decyzją prokuratora ciało zostało zabezpieczone do sekcji, ale wstępnie wykluczono udział osób trzecich.

Informacja z dnia. 22.04.2021r.

Dąbrowscy policjanci z pomocą straży pożarnej i mieszkańców powiatu dąbrowskiego poszukują 49-letniego mieszkańca miejscowości Nieczajna Dolna. Mężczyzna 20 kwietnia 2021 roku około godz. 8.00. wyszedł z miejsca zamieszkania i do chwili obecnej, nie nawiązał kontaktu z bliskimi. O zaginięciu mężczyzny poinformował jeden z członków rodziny. 

Mając na uwadze odległość czasu tj. już dwa dni - policjanci podjęli natychmiastowe czynności poszukiwawcze mężczyzny. Do działań przyłączyły się 4 zastępy straży i ochotnicy ze Smęgorzowa, Szarwark - mówi asp. Ewelina Fiszbain z KPP w Dąbrowie Tarnowskiej.

Policjanci i strażacy przeczesują tereny w stronę Radgoszczy.

Ale również w rejonie miejscowości Nieczajna Dolna, z której mieszkaniec pochodził. Czynności będą trwały do momentu, aż pora dnia na to pozwoli - dodaje Ewelina Fiszbain.

Policjanci oprócz własnych poszukiwań apelują do mieszkańców powiatu dąbrowskiego - a w szczególności z okolic miejscowości Nieczajna Dolna, by każdy, kto mógł spotkać poszukiwanego - poinformował funkcjonariuszy. 

W dniu, kiedy był ostatni raz widziany, mężczyzna był ubrany w spodnie, sweter oraz bezrękawnik koloru czarnego, buty robocze oraz czapkę koloru granatowego - mówi rzeczniczka policji.

Osoby, które posiadają jakąkolwiek informację o zaginionym proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Dąbrowie Tarnowskiej pod nr. tel.: 47 83 22 222 lub 112.

 

 

Natalia Tryba

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
michal
michal 25.04.2021, 12:57
spoczywaj w pokoju

Pozostałe