Stany lękowe i depresja u coraz większej ilości tarnowian. Ośrodek Interwencji Kryzysowej świadczy pomoc tym, którzy jej potrzebują

  • 18.11.2020, 15:59
  • Gabriela Kudła
tar-2020-11-18oikgoto.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Ośrodek Interwencji Kryzysowej i Wsparcia Ofiar Przemocy w Tarnowie w ostatnim czasie zaczął przeżywać bardzo duże oblężenie. Wpływ na to ma obecna sytuacja, która zwiększyła stres i frustracje wśród mieszkańców regionu. Jak podkreśla dyrektor placówki Dorota Bogusz spowodowane jest to niepewnością, która towarzyszy nam w dniu codziennym. W większości przypadków o pomoc zwracają się rodziny, w których pojawia się coraz więcej konfliktów oraz osoby u których uruchomiły się stany lękowe czy depresja.

Szczegóły w materiale wideo. 

Gabriela Kudła

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe