Tarnów. Ślubowanie klas mundurowych XVI Liceum Ogólnokształcącego

  • 28.09.2020, 16:28
  • Daria Kurczab
tar_2020-09-28_16_lo.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Ślubowanie uczniów klas pierwszych to podniosła uroczystość, która na stałe wpisała się do kalendarza roku szkolnego XVI liceum ogólnokształcącego im. Armii Krajowej. Dyrektor nie ukrywa zdumienia, że profile mundurowe wciąż cieszą się dużym zainteresowaniem.

Młodzież jest zdeterminowana w dążeniu do realizacji swoich marzeń życiowych. Uczniowie wiążą wybrany kierunek z przyszłością. W większości już na pierwszym roku mają ściśle sprecyzowane plany dotyczące dalszego kształcenia i zawodu. Młodzież z zaangażowaniem przygotowała się do tej uroczystości. Semper fidelis- zawsze wierni Bogu, honorowi ojczyźnie i nauce” takie hasło będzie przyświecać uczniowskiej społeczności XVI Liceum Ogólnokształcącego w Tarnowie.

Daria Kurczab

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
znajomy ucznia
znajomy ucznia 28.09.2020, 21:22
Dzisiejsza rekrutacja do szkół to wielka porażka.
Uczniowie nie mieli nawet wakacji tylko oczekiwali jak ich komputer rozdzieli po szkołach wg jakiegoś dziwnego schematu zliczeń punktów.
W śród tych uczniów jest uczeń , który powinien chodzić do szkoły bardziej inteligentnej, typu I II III lub IV ogólniak a nie jakaś policyjna podstawówka. Zdalna nauka przeszkodziła mu w w postępach w nauce . Codziennie widzę łzy tego chłopaka .
Nie umie sobie sam poradzić z ta emocją i nie ma nikogo, który by mu w tym pomógł.
Strasznie mi go szkoda
Madga
Madga 28.09.2020, 22:19
Widocznie miał pusty łep
znajomy ucznia
znajomy ucznia 28.09.2020, 22:49
jesteś durniem Magdo , pewnie tam chodzisz i dlatego takich mammy policjantów

Pozostałe