Tarnów. Gala wręczenia nagród w konkursie "W hołdzie Polskiemu Papieżowi"

  • 18.09.2020, 17:49
  • Wioletta Zarębska
loadingŁaduję odtwarzacz...
Prace plastyczne, literackie, multimedialne, a nawet scenariusze lekcyjne – w ten sposób uczestnicy konkursu "W hołdzie Polskiemu Papieżowi" pokazywali kim dla nich jest Jan Paweł II. Jak mówi pomysłodawca konkursu, projekt został stworzony po to, by przekazywać wiedzę i pamięć o Papieżu Polaku. I był odzew. Na konkurs nadpłynęło 30 prac, każda z nich była inna, ale wszystkie zostały nagrodzone.

Konkurs był realizowany na terenie miasta Tarnowa i powiatu tarnowskiego, a jego adresatami były dzieci ze szkół podstawowych oraz ich nauczyciele.

Warto wspomnieć, że organizatorzy już zapraszają do II edycji konkursu. Tym razem nadesłane prace mają być wykonane zdalnie i cyfrowo.

Wioletta Zarębska

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe