Wymuszenie pierwszeństwa powodem zderzenia pojazdów w Pogórskiej Woli

  • 08.08.2020, 10:13
  • Natalia Tryba
Wymuszenie pierwszeństwa powodem zderzenia pojazdów w Pogórskiej Woli
W godzinach porannych w miejscowości Pogórska Wola doszło do zderzenia samochodów osobowych. Kobieta, która wyjeżdżała z drogi podporządkowanej najprawdopodobniej wymusiła pierwszeństwo na kierowcy, który przewoził łódkę.

Po przybyciu na miejsce zdarzenia strażacy OSP Pogórska Wola przystąpili do zabezpieczenia miejsca zdarzenia i udzielenia pierwszej pomocy przedmedycznej osobom poszkodowanym.

Kierowca oraz pasażer wyszli z pojazdu o własnych siłach. Po przybyciu Państwowej Straży Pożarnej oraz 2 Zespołów Ratownictwa Medycznego uczestnicy zdarzenia zostali przebadani. Nie stwierdzono konieczności opieki szpitalnej. 

Na miejscu strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia do momentu przyjechania ciężkiego sprzętu, który postawił łódkę na koła.
Dokładną przyczynę zdarzenia wyjaśni policja. 

Natalia Tryba

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe