Wojnicz. Podpisano umowę na remont dróg gminnych

  • 17.06.2020, 18:44
  • UM Wojnicz
Wojnicz. Podpisano umowę na remont dróg gminnych

Burmistrz Wojnicza podpisał umowę na remont i modernizację dróg gminnych. Wartość zadania to 1 108 000,00 zł. Inwestycja otrzymała częściowe dofinansowanie z Funduszu Dróg Samorządowych oraz z budżetu województwa małopolskiego związanego z wyłączeniem
z produkcji gruntów rolnych.

Dzisiaj w Urzędzie Miejskim podpisana została umowa z firmą ROAD SYSTEMS S.C., wyłonioną w drodze postępowania przetargowego na realizację zadania pn. „Wykonanie podbudowy z kruszywa łamanego, nawierzchni asfaltowej, poboczy na drogach gminnych Gminy Wojnicz”.

Umową zostało objęte wykonanie 5 zakresów prac dotyczących remontów nawierzchni dróg gminnych na terenie gminy Wojnicz, które łącznie zakładają modernizację 18 odcinków. Wartość podpisanej umowy opiewa na kwotę 1 108 000,00 zł. Planowany termin zakończenia prac został ustalony na koniec sierpnia 2020 r.

W ramach realizacji zadania dwie drogi będą częściowo sfinansowane ze środków zewnętrznych. Droga gminna w Biadolinach Radłowskich otrzymała dofinasowanie w wysokości 60% kosztów kwalifikowanych realizacji inwestycji z Funduszu Dróg Samorządowych, natomiast droga dojazdowa do pól Wojnicz – Podlesie otrzymała środki w wysokości blisko 80 tys. z budżetu województwa małopolskiego związane z wyłączeniem z produkcji gruntów rolnych.

UM Wojnicz

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe