Małopolska. 26 nowych zakażonych koronawirusem, wśród nich 3 mieszkańców powiatu bocheńskiego

  • 20.04.2020, 10:24
  • Wioletta Zarębska
Małopolska. 26 nowych zakażonych koronawirusem, wśród nich 3 mieszkańców powiatu bocheńskiego
Jak informuje Małopolski Urząd Wojewódzki: "otrzymaliśmy informację z WSSE w Krakowie o kolejnym ozdrowieńcu z naszego województwa. Jest to starszy mężczyzna z Krakowa, który przebywał w Szpitalu Uniwersyteckim w Krakowie.

Badania laboratoryjne potwierdziły zakażenie koronawirusem SARS-CoV-2 u kolejnych osób. W tej grupie jest 16 kobiet i 10 mężczyzn, w wieku od 5 do 86 lat, z Krakowa (8 osób), powiatu krakowskiego (1 osoba), bocheńskiego (3 osoby), suskiego (3 osoby), olkuskiego (1 osoba), myślenickiego (6 osób), limanowskiego (4 osoby).

Aktualnie 6 osób jest hospitalizowanych, pozostałe przebywają w izolacji. Obecnie w Małopolsce zakażenie koronawirusem zostało potwierdzone u 672 osób".

 

Z kolei Ministerstwo Zdrowia informuje o 166 nowych przypadkach zachorowań na terenie kraju,. W sumie w Polsce COVID-19 stwierdzono u 9453 osób, z czego 362 pacjentów zmarło. 

 

Wioletta Zarębska

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe