Tarnów. Maciej Musiałowski gościem Łukasza Maciejewskiego

  • 10.03.2020, 20:21 (aktualizacja 11.03.2020, 09:54)
  • Natalia Tryba
poprawiony_11-03-2020got.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Od 13 lat Łukasz Maciejewski programuje działalność kina Millennium i realizuje w nim swój autorski program pod nazwą "Goście Łukasza Maciejewskiego". Tym razem do udziału w cyklu Maciejewski zaprosił swojego studenta - Macieja Musiałowskiego, który zagrał pierwszoplanową rolę w filmie "Sala samobójców. Hejter". W rozmowie z nami aktor podkreślił, że zaproszenie Maciejewskiego to dla niego spore wyróżnienie.

Spotkanie było okazją, by porozmawiać przede wszystkim o pracy młodego aktora, który podkreślał, że chciałby, by widzowie oglądający manifest młodego pokolenia, choć przez chwilę zrozumieli wir wirtualnej rzeczywistości.

Szczegóły w materiale wideo. 

Natalia Tryba

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe