Tarnów. Parkingowy koszmar mieszkańców ul. Skowronków

  • 31.10.2019, 12:35
  • Maciej Uszko
tar-2019-10-31-skowronkowcon.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Mają dość walki o miejsca parkingowe i nadmiernej kontroli Straży Miejskiej. Mieszkańcy ul. Skowronków w Tarnowie od wielu lat mierzą się z problemem braku wolnych miejsc parkingowych pod swoimi mieszkaniami. Znajdujący się pomiędzy blokami plac jest ogólnodostępnym, co powoduje, że swoje samochody pozostawiają tam pracownicy i klienci pobliskich firm. Mieszkańcy nie znajdując wolnego miejsca pojazdy stawiają wzdłuż ulicy, co często kończy się mandatem.

Szczegóły w materiale wideo.

Maciej Uszko

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (19)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
gosc
gosc 06.11.2019, 18:49
Na ulicy promiennej w Tarnowie również są problemy. Mimo że nie ma w okolicy wielkich inscytucji czy firm.
gosc
gosc 01.11.2019, 06:44
indyfikarory dac mieszkancom TSM zabrała i ma to gdzies postawia znak nie dotyczy mieszkancow a kto sprawdza meldunek ? nie tylko na skowronkow jest problem pod kazdym blokiem gdzie jest przychodnia lub sklepy
meteoryt sodomy i gomory
meteoryt sodomy i gomory 01.11.2019, 01:52
Znam tę ulice i znam jej problem i wcale nie współczuje mieszkańcom autobusów tam jeździ mnóstwo do sklepów mają blisko wiec po co im samochód pod nosem?

Kupując samochód trzeba sie liczyć z tym że nie będzie gdzie zaparkować jak zrobią miejsce tylko dla mieszkańców to też nie będzie miejsca bo więcej osób kupi samochód...
ogrodnik
ogrodnik 02.11.2019, 16:04
co za platan....
Ron
Ron 02.11.2019, 12:09
Człowieku czemu pan dyskrymiuje mieszkańców tej ulicy? Jeżeli osoba mieszka tam ma prawo mieć samochód. Nie każdy pracuje blisko w Tarnowie. Niektórzy w Dąbrowie niektórzy w Brzesku. Ty pewnie mieszkasz na wsi i sam jeździsz autem i tam parkujesz.
Udanuda
Udanuda 01.11.2019, 21:37
Moja koleżanka tam mieszka i dojeżdża codziennie 30 km do pracy, więc akurat jej autobusy miejskie w niczym nie pomagają...
meteoryt sodomy i gomory
meteoryt sodomy i gomory 02.11.2019, 00:53
I to ma niby dawać komuś przywilej żeby zaparkować sobie pod oknem? ja do samochodu mam 300m i jakoś żyje
Zdeb
Zdeb 02.11.2019, 16:06
A ja do samochodu mam 10 metrów - własny garaż we własnym domu - SOCJALISTO-cieniaku. Pewnie nie stać Cię nawet na paliwo, chyba, że PISIORKI dadzą 500+ to wtedy król szosy
Xxx
Xxx 01.11.2019, 07:36
To juz wiemy kto dreczy tych biednych mieszkańców i dzwoni co chwile na straż 😂
gosc
gosc 01.11.2019, 06:46
co maja autobusy do samochodu a moze nr lini nie jezdzi tam gdzie pracuje to mam taxi jezdzic
meteoryt sodomy i gomory
meteoryt sodomy i gomory 01.11.2019, 18:54
To że taki dziadek kupi se samochód i będzie trzymać po to żeby 2-6x w roku gdzieś pojechać a młody zaparkuje 100-200 metrów dalej przejdzie przez ulice i nie narzeka.

Ktoś mówi że ktoś jest obłożnie chory i musi do szpitala to się po karetkę dzwoni a w tym przypadku przystanek linni wszelakich mają po obu stronach bardzo blisko mało kto ma taki luksus
wyczuwam lewaka
wyczuwam lewaka 02.11.2019, 16:08
Mój podręczny detektor lewactwa oszalał, jak tylko zbliżyłem go do tego posta.
eo
eo 01.11.2019, 02:04
Hehe no Niech im Garaże jeszcze wybudują. Ludzie płacą podatki a ci za darmo miejsce chcą mieć? Niech na swoim balkonie parkują
Tarnowiak
Tarnowiak 31.10.2019, 21:02
KTA Wypierdzielać z Miasta
Frox
Frox 01.11.2019, 11:02
Znalazł się miastowy że słoma w butach
KTA
KTA 31.10.2019, 22:04
Jak pojedziesz na wieś i postawisz jak krowa gówno to też mają cię wyrzucić? Trochę kultury człowieku, gdyby nie KTA to to miasto już dawno miało by WÓJTA a nie psełdo Prezydenta
ssssss
ssssss 01.11.2019, 01:58
Gdyby nie KTA to nic by nie było nie miał by kto w żabkach i sklepach robić bo KT jadą do Krakowa Rzeszowa albo całkiem
Darek
Darek 31.10.2019, 15:49
Dlaczego taka sama ulica Graniczna ma parking ? Obok jest słoneczna za urzędem skarbowym i tam też jest wyznaczone miejsce parkingowe na jezdni i tam też jest jedyna droga do ewakuacji .
Ja
Ja 31.10.2019, 20:59
Sprecyzuj

Pozostałe