Powiat tarnowski kontra ideologia LGBT. Radni przyjęli rezolucję

  • 02.05.2019, 13:13 (aktualizacja 02.05.2019, 13:33)
  • Wioletta Zarębska
tar-2019-05-02-lgbtmoviecon.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Radni Powiatu Tarnowskiego podczas ostatniej sesji przyjęli rezolucję w sprawie powstrzymania ideologii LGBT (z ang. Lesbian, Gay, Bisexual, Transgender). Ta propozycja radnych klubu PiS sprawiła, że w mediach ogólnopolskich zawrzało. Niepewni co do potrzeby głosowania tej rezolucji byli też radni z PO i PSL-u. Z kolei Przewodniczący Rady Powiatu Tarnowskiego tłumaczył, że taka decyzja jest zgodna z wolą wyborców.

Podczas obrad sesji obecni byli przeciwnicy tej rezolucji. Wśród nich była przedstawicielka ogólnopolskiego stowarzyszenia matek, ojców i sojuszników LGBT. Przewodniczący Rady Powiatu Tarnowskiego odmówił udzielenia głosu Irminie Szałapak, argumentując że nie jest mieszkanką powiatu. Przypomnijmy, że przeciwnicy rezolucji zapowiedzieli akcję billboardową m.in. na terenie miasta Tarnowa. Obecnie trwa zbiórka pieniędzy na drugi banner. Na billboardach mają pojawić się hasła równościowe i nawołujące do tolerancji.

Podobną rezolucję w ostatnim czasie przyjęli radni Sejmiku Województwa Małopolskiego.

ZOBACZ TAKŻE: Powiat ogłasza rezolucję, mieszkańcy zbierają na baner. Wojna z LGBT po tarnowsku

loadingŁaduję odtwarzacz...

Wioletta Zarębska

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (7)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
ASem
ASem 03.05.2019, 23:19

Szacunek i zrozumienie należy się konkretnym osobom, ale nie szkodliwej ideologii głoszonej przez aktywistów LGBT. Znasz się na samochodach, samochody lubisz? To wiesz doskonale, że tłok chodzi w cylindrze, a nie w rurze wydechowej”. I młodzi to rozumieją.I nie mowmy ze cos jest norma ,jezeli jest wbrew naturze.
Andrzej
Andrzej 04.05.2019, 11:05
Głębokie jak kałuża w lipcu. Zwłaszcza z tym tłokiem. Chyba zbiorę takie mądrości i wydam w tomie "Złote myśli mieszkańców podtarnowskich wiosek" :P
Maciej
Maciej 03.05.2019, 18:32
Widzę, że radni powiatu mają zdecydowanie zbyt dużo czasu, który marnują na kretynizmy takie jak ta rezolucja.
W
W 03.05.2019, 15:08
Chociaż odrobine cos zrobili dla dobra mieszkancow ... Bravo
.
. 03.05.2019, 10:45
Polska nie była zawsze chrześcijańska.
Ponadto społeczność LGBT nie chce narzucać żadnych praw! Chcą mieć takie same prawa jak większość. W ogóle robicie z tego nie wiadomo co. Dlaczego aż tak was obchodzą związki innych ludzi? Żyjcie i dajcie żyć innym.
Andrzej
Andrzej 03.05.2019, 18:34
Może panowie radni się obawiają, że jak się na patrzą na tą całą promocję LGTB, cokolwiek przez to rozumieją, to im się też z drugim chłopem zachce ;)
W
W 03.05.2019, 15:10
Hahah jasne, nic nie próbują narzucić... Patologia taka jak to cale Lgbtxgpc powinno byc zakazane i skierowane do leczenia

Pozostałe