Opiekowała się dziećmi pod wpływem alkoholu. W wydychanym powietrzu miała 3 promile

  • 21.11.2018, 10:49
  • Wioletta Zarębska
loadingŁaduję odtwarzacz...
W rękach policjantów z Komisariatu w Tuchowie znalazła się mieszkanka gminy, która sama mając poważne problemy z utrzymaniem równowagi, opiekowała się małymi dziećmi. 31- latka została zatrzymana po tym jak okazało się, że kompletnie pijana (w wydychanym powietrzu bagatela …3 promile alkoholu) “zajmuje się” dwójką swoich dzieci. Maluchy w wieku 3 i 10 lat, miały w swoim zasięgu m.in. lekarstwa, kuchenkę z butlą gazową i rozgrzany piec. 

Nieodpowiedzialnej matce przedstawiono zarzut narażenia swoich pociech na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu, za który grozi od 3 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności. Tarnowska prokuratura, do której kobieta trafiła, objęła ją policyjnym dozorem. 
Z uwagi na pobyt partnera 31-latki poza granicami kraju, na czas wykonywania z nią czynności, maluchami zaopiekowała się babcia. 
Policjanci powiadomili o całej sytuacji sąd rodzinny, który rozważy kwestię dalszego sprawowania władzy rodzicielskiej nad dziećmi.

 

Tekst: KMP Tarnów 

Wioletta Zarębska

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe