Samorządowy absurd w gminie Szerzyny. Radni i wójt nie potrafią się dogadać

  • 09.10.2018, 17:17 (aktualizacja 09.10.2018, 19:56)
  • Wioletta Zarębska
Samorządowy absurd w gminie Szerzyny. Radni i wójt nie potrafią się dogadać
loadingŁaduję odtwarzacz...
Nadal trwa konflikt w radzie gminy Szerzyny. Jak informowaliśmy w już marcu br. z tego powodu zdarza się, że nie odbywają się tam sesje rady gminy. Taki stan rzeczy uniemożliwia podejmowanie jakichkolwiek decyzji przez samorząd.

Taka sytuacja miała miejsce w tym miesiącu. Na dzień 2 października zwołano LX zwyczajną Sesję Rady Gminy. Nie odbyła się ona z przyczyn formalnych, bo obecnych na niej było tylko 5 z 15 radnych. W tej sytuacji przewodniczący wyznaczył kolejny termin sesji. Miała się ona odbyć w dn. 8 października i ... choć obecnych na niej było 14 z 15 radnych, to również to posiedzenie się nie mogło się odbyć. 

 

Kilkanaście minut po publikacji naszego materiału na kanale YouTube gminy Szerzyny pojawiło się oświadczenie wójta Grzegorza Gotfryda. 

loadingŁaduję odtwarzacz...

Wioletta Zarębska

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Janusz
Janusz 11.10.2018, 09:05
mieszkańcy gminy szerzyn wiedza, że moga zawsze polegać na swoich RADNYCH którzyznaja swoje prawa, prawdziwie zajmują sie życiem ludzi a nie tzw. pokazówkami
ZARADNI
ZARADNI 11.10.2018, 08:57
Jaka ekipa w tle :) ble ble ble nareszcie , ludzie, co słyszymy oddadzą STADION...jestesmy uratowani, mamy stadion!!! a na dodatek... chodzi o to aby ludzie mieli dalej do urzędu....aby wszystko było pod kontrola "jednej grupy "..

Pozostałe