"Gierczyce. Historia wsi życiem ludzi pisana"

  • 07.10.2018, 18:35 (aktualizacja 07.10.2018, 18:53)
  • Paulina Kuczera
tar-2018-10-07-gierczyceconvert.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
"Gierczyce. Historia wsi życiem ludzi pisana" to nowa książka p. Lucyny Ratajczak, której promocji poświęcone było niedzielne popołudnie.

Na spotkanie licznie przybyli mieszkańcy Gierczyc. Dla młodych była to doskonała okazja,  by poznać swoją miejscowość od strony jakiej dotąd nie znali a dla starszych powrót do przeszłości, wspomnień i wielu wzruszeń.

Paulina Kuczera

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Mieczysław DEJ
Mieczysław DEJ 07.10.2018, 20:29
MOJA MAŁA OJCZYZNA, to dla wielu a może wszystkich w Gierczycach dobro wspólne. I o tym jest zaprezentowana monografia. Piękna w tym wiele, a zapewne fakt, że ukazała się w 100 rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę. Ponadto autorką jest skromna, pracowita i ambitna mieszkanka sasiedniej wioski Dąbrowica. To już trzecia książka spod pióra Pani Lucyny, obok monografii Dąbrowicy oraz Grabiny.
Słowa uznania i pełne gratulacje z osiągnięcia i honorowego wyróżnienia przez Marszałka.

Pozostałe