Czołowe zderzenie na DW 984 w Nowej Jastrząbce. Trzy osoby trafiły do szpitala

  • 21.06.2022, 13:04
  • Gabriela Kudła
wypadek-na-dw-984.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
W Nowej Jastrząbce na DW 984 doszło do wypadku z udziałem dwóch pojazdów. W wyniku zdarzenia poszkodowane zostały trzy osoby.

 - Po przyjeździe na miejsce zdarzenia okazało się, że było to zdarzenia z udziałem dwóch samochodów - osobowy i dostawczy. Wszystkie trzy osoby zostały zabrane przez pogotowie ratunkowe do szpitala - mówił bryg. Piotr Wróbel, Dowódca Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 2 w Tarnowie. 

Na miejscu działania prowadziło w sumie 18 strażaków z zastępów ze Starych Żukowic, Nowej Jastrząbki i Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 2 w Tarnowie. 

 - Działania nasze polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, udzieleniu pomocy poszkodowanym oraz pomocy pogotowiu w transporcie do karetki poszkodowanym - dodał bryg. Piotr Wróbel. 

Na czas prowadzenia przez policję czynności dochodzeniowo-śledczych,  droga wojewódzka nr 984 była całkowicie zablokowana. 

Gabriela Kudła

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe