Restauracja Per Tutti Tomasz Skrzelowski z Dąbrowy Tarnowskiej nagrodzony przez marszałka

  • 24.05.2022, 17:14
  • Powiat Dąbrowski
Restauracja Per Tutti Tomasz Skrzelowski z Dąbrowy Tarnowskiej nagrodzony…
23 maja 2022 roku w Operze Krakowskiej odbyła się XI Małopolska Konferencja Publicznych Służb Zatrudnienia.

Gospodarzami tego wydarzenia byli Wicedyrektor Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie Michał Kądziołka oraz Dyrektor Regionalnego Ośrodka Polityki Społecznej Wioletta Wilimska.

Gościem Konferencji był II Wicewojewoda Małopolski Ryszard Pagacz, który w imieniu Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej odznaczył medalami pracowników urzędów pracy województwa małopolskiego.

Takie odznaczenia państwowe, w dowód uznania dla służby na rzecz małopolskiego rynku pracy, otrzymali również pracownicy Powiatowego Urzędu Pracy w Dąbrowie Tarnowskiej. Złoty medal otrzymali: Maria Bania, Jadwiga Dziedzic, Dariusz Furgał i Jolanta Tabor.

Podczas konferencji odbył się finał konkursu o „Małopolską Nagrodę Rynku Pracy 2022”, organizowanego przez Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie i Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej – instytucje województwa małopolskiego.

Statuetki wręczał Wicemarszałek Województwa Małopolskiego i Przewodniczący Kapituły Małopolskiej Nagrody Rynku Pracy Józef Gawron.

Laureatem kategorii „Małopolski Pracodawca Przyjazny Rodzinie” została restauracja Per Tutti Tomasz Skrzelowski w Dąbrowie Tarnowskiej, która udowadnia, że nie od wielkości przedsiębiorstwa zależy wielkość działań. Ta niewielka firma, zatrudniająca tylko 9 osób, prowadzi działania wspierające pracowników w łączeniu roli zawodowych i rodzinnych, oferując elastyczne rozwiązania w zakresie zatrudnienia. Pracodawca angażuje się też społecznie, wspierając podopiecznych okolicznych placówek opiekuńczo-wychowawczych oraz organizując warsztaty i pokazy kulinarne dla dzieci. Na uwagę zasługuje działalność firmy w czasie pandemii, kiedy właściciel wraz z pracownikami przygotowywał i dostarczał ciepłe posiłki dla personelu medycznego lokalnego szpitala.

Powiat Dąbrowski

Zdjęcia (4)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe