Groźny wypadek i pożar drewnianego domu. W Starych Żukowicach odbyły się ćwiczenia ratowniczo-gaśnicze

  • 21.05.2022, 18:30
  • Gabriela Kudła
cwiczenia-ratowniczo-gasnicze.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Wypadek z udziałem samochodu ciężarowego, osobowego i motocykla, oraz pożar drewnianego domu. To dwa zdarzenia, które miały miejsce w sobotnie popołudnie na terenie Starych Żukowic. Dziś na szczęście to tylko ćwiczenia, ale to dzięki nim strażacy z Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu gminy Lisiej Góry pod okiem zawodowców mogą praktycznie, w pełni przygotować się do zdarzeń.

Na ćwiczenia ratowniczo-gaśnicze w Starych Żukowicach przygotowano dwa przykładowe zdarzenia, które pokazały, jak ważna jest rola Ochotniczych Straży Pożarnych, które zazwyczaj pojawiają się na wydarzeniach jako pierwsze.
W ćwiczeniach brały udział jednostki Ochotniczych Straży Pożarnych ze Starych Żukowic, Lisiej Góry i Zaczarnia, oraz gościnnie z terenu powiatu brzeskiego OSP Szczepanów i tarnowskie pogotowie. 

Gabriela Kudła

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe