Grosz Ziemski Tarnowski dla Grupy Azoty

  • 08.12.2021, 17:27
  • Źródło: Powiat Tarnowski
Grosz Ziemski Tarnowski dla Grupy Azoty
Starosta Roman Łucarz oraz wicestarosta Jacek Hudyma uroczyście przekazali najwyższe odznaczenie powiatu tarnowskiego, Grosz Ziemski Tarnowski na ręce Prezesa Grupy Azoty Tomasz Hinca.

Spotkanie było zarazem okazją do podziękowania za wiele lat współpracy oraz wspierania działalności Centrum Paderewskiego w Kąśnej Dolnej jak również Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Wierzchosławicach – Dwudniakach.

Ważnym punktem rozmów było przestawienie planów inwestycyjnych na terenie powiatu, które w przyszłości będą wspierały działalność największego pracodawcy w subregionie tarnowskim.

W wydarzeniu uczestniczyła także Poseł na Sejm RP Anna Pieczarka oraz samorządowcy powiatu tarnowskiego.

Źródło: Powiat Tarnowski

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe