Ładna. Kierujący seatem wymusił pierwszeństwo przejazdu

  • 02.05.2021, 18:29
  • Zbigniew Filar
wypadek-ladna-v2.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Służby ratunkowe zostały zadysponowane po godzinie 16:00 do zdarzenia drogowego na drodze krajowej nr 94 w Ładnej.

- Zostaliśmy zadysponowani do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Pojazdami łącznie podróżowało 6 osób, wszyscy uczestnicy zdarzenia opuścili pojazdy o własnych siłach, nie uskarżali się na żadne dolegliwości. Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu klem w pojazdach oraz kierowaniu ruchem wahadłowo - kpt. Przemysław Kulig z JRG-2 w Tarnowie.

- Kierujący samochodem seat, wyjeżdżając ze stacji paliw w kierunku miejscowości Pilzno nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu prawidłowo jadącemu pojazdowi audi jadącemu w kierunku Tarnowa. W audi podróżowało 5 osób, na szczęście nikomu nic się nie stało, również kierujący samochodem seat nie odniósł żadnych obrażeń – asp. sztab. Sergiusz Gancarz, Wydział Ruchu Drogowego KMP w Tarnowie.

Przez blisko godzinę, podróżujący pomiędzy Tarnowem a Pilznem musieli liczyć się z utrudnieniami w ruchu drogowym. Przez blisko godzinę, podróżujący pomiędzy Tarnowem a Pilznem musieli liczyć się z utrudnieniami w ruchu drogowym.

Zbigniew Filar

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe