Poważny wypadek na DW 980 w Siemiechowie

  • 31.12.2020, 10:28
  • KMP Tarnów
Poważny wypadek na DW 980 w Siemiechowie
Wypadek na drodze wojewódzkiej nr 980 w Siemiechowie przyczyna lądowania LPR-u. Trzy osoby ranne trafiły do szpitali w Tarnowie i Krośnie. Osiemnastoletni kierowca był trzeźwy.

30 grudnia po południu na drodze wojewódzkiej nr 980 w Siemiechowie miał miejsce bardzo groźny wypadek samochodowy. BMW serii 7 kierowane przez 18-letniego mieszkańca powiatu tarnowskiego wpadło w poślizg i uderzyło bokiem w metalowe elementy infrastruktury drogowej. Na miejscu konieczna była interwencja strażaków, którzy uwolnili zakleszczonych w pojeździe pasażerów. Jeden z nich był nieprzytomny i konieczne było wezwanie na miejsce Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, które zabrało rannego do krośnieńskiego szpitala. Pozostałych dwóch pasażerów, rówieśników zostało przetransportowanych do tarnowskiego szpitala, ich życiu i zdrowiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Droga w miejscu wypadku była częściowo zablokowana, a ruch odbywał wahadłowo.
Policjanci zabezpieczyli miejsce wypadku oraz zebrali dowody, które będą wykorzystane w prowadzonym postępowaniu przygotowawczym. 18-letni kierowca bmw był trzeźwy. Jego rówieśnik zabrany helikopterem ma poważne obrażenia klatki piersiowej i pozostaje w szpitalu w Krośnie.

KMP Tarnów

Zdjęcia (6)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe