Zawodnicy i trenerzy Grupy Azoty SPR Tarnów na kwarantannie

  • 24.09.2020, 12:36
  • Źródło: Grupa Azoty SPR Tarnów
Zawodnicy i trenerzy Grupy Azoty SPR Tarnów na kwarantannie
Oświadczenie opublikowane przez Grupę Azoty SPR Tarnów w mediach społecznościowych dotyczące kwarantanny po kontakcie z osobą zakażoną koronawirusem:

"U jednego z zawodników Orlen Wisła Płock został stwierdzony przypadek koronawirusa. Dzisiaj otrzymaliśmy informację o jego dodatnim wyniku na SARS-CoV-2. Wspomniany zawodnik wystąpił podczas niedzielnego spotkania z naszą drużyną, w związku z tym podjęliśmy natychmiastowe działania, mające na celu ochronę zdrowia naszych zawodników, pracowników klubu oraz ich rodzin.

Zaraz po wystąpieniu pierwszych objawów u zarażonego zawodnika, decyzją Komisarza Ligi zawodnicy oraz trenerzy Orlen Wisły Płock i Grupy Azoty SPR Tarnów zostali poddani kwarantannie. Kwarantannie poddano również sędziów, delegatów oraz inne osoby, które podczas niedzielnego meczu miały bezpośredni kontakt z zakażonym zawodnikiem. Grupa Azoty SPR Tarnów i Superliga sp. z o.o. pozostają w stałym kontakcie z przedstawicielami Inspektoratów Sanitarnych, a dalsze decyzje, w tym o powrocie do treningów, będą podejmowanie po badaniach osób objętych kwarantanną.

- W tym momencie naszym priorytetem jest zadbanie o zdrowie i bezpieczeństwo naszych zawodników, pracowników klubu oraz ich rodzin. Niezwłocznie po otrzymaniu informacji o wystąpieniu koronawirusa w Orlen Wisła Płock wdrożyliśmy plan ochronny, który został przygotowany przed rozpoczęciem sezonu. Byliśmy gotowi na wystąpienie takiej sytuacji, mając na uwadze stan zagrożenia epidemicznego w Polsce. Zawiesiliśmy treningi i czekamy na dalsze instrukcje z Inspektoratów Sanitarnych – mówi Krzysztof Mogielnicki, prezes Grupa Azoty SPR Tarnów". 

Źródło: Grupa Azoty SPR Tarnów

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
MAGDA .N
MAGDA .N 24.09.2020, 16:23
WALKOWER DLA TARNOWA.INACZEJ BYĆ NIE MOŻE .WYGRALI Z NAMI PODSTĘPEM..!

Pozostałe