Tarnów. Rondo na ul. Lwowskiej ma charakter tymczasowy

  • 15.07.2020, 15:21
  • Daria Kurczab
tar2020-07-15got_rondomovie.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Powrócił ruch okrężny na skrzyżowaniu ulic Lwowska-Okrężna-Marusarz. Rondo zostało rozkopane na wskutek podjętego remontu, jednak miasto zerwało umowę z wykonawcą prac. O powrót ruchu okrężnego w tym miejscu apelowali mieszkańcy oraz radni.

Nie wiadomo na jaki czas rondo będzie miało charakter tymczasowy. ZDiK w Tarnowie ogłosił nowy przetarg, jednak ta procedura może potrwać do kilku miesięcy. Wprowadzone rozwiązanie ma na celu poprawę przepustowości oraz poprawę bezpieczeństwa na tym skrzyżowaniu.

Daria Kurczab

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Michał os zielone
Michał os zielone 15.07.2020, 18:28
Kolejny nie trafiony remont. Ciepiela sobie nie radzi. Takie rozkopane podrapane rondo zostawia na całe wakacje. To tylko u nas możliwe. To się w głowie nie mieści. Wstyd panie prezydencie.

Pozostałe