Dąbrowa Tarnowska. Budowa i modernizacja chodników zwiększy bezpieczeństwo pieszych.

  • 02.07.2020, 12:19
  • Daria Kurczab
tar2020-07-02got_chodniki_dabrowa.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Ruszyła budowa i modernizacja chodników w powiecie dąbrowskim mająca na celu poprawę bezpieczeństwa. Projekt obejmuje kilka miejscowości. Inwestycje te zostały częściowo dofinansowane z budżetu powiatu

Inwestycje, które zostały zaplanowane przez zarząd powiatu mają na celu poprawę bezpieczeństwa przede wszystkim w ruchu pieszym. W pierwszej kolejności brane pod uwagę są gminy, które zabiegają o realizacje tego projektu. Projektem budowy i modernizacji infrastruktury drogowej objęte zostały nastepujące gminy: Szarwark, Lipiny, Swarzów, Gruszów Mały, Luszowice, Zalipie, Olesno oraz Radgoszcz.

 

Daria Kurczab

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe