21 nowych zakażeń w powiecie tarnowskim. Najgorsza doba w Polsce od początku epidemii

  • 09.06.2020, 10:14
  • Natalia Tryba
21 nowych zakażeń w powiecie tarnowskim. Najgorsza doba w Polsce od początku…
Badania laboratoryjne potwierdziły zakażenie koronawirusem SARS-CoV-2 u kolejnych osób. To 20 kobiet i 6 mężczyzn, w wieku od 23 do 88 lat, z Krakowa (2 osoby), powiatu tarnowskiego (21), suskiego (2) i chrzanowskiego (1). Aktualnie 2 osoby są hospitalizowane, a pozostałe przebywają w izolacji. Obecnie w Małopolsce zakażenie koronawirusem zostało potwierdzone u 1415 osób.

Otrzymaliśmy także informację z WSSE w Krakowie o kolejnych ozdrowieńcach z naszego województwa. To 2 kobiety i 4 mężczyzn, w wieku od 13 do 65 lat, z Krakowa (1 osoba), powiatu bocheńskiego (3), limanowskiego (1) i oświęcimskiego (1), którzy przebywali w izolacji. W sumie w Małopolsce mamy 962 ozdrowieńców.

Źródło informacji: WSSE w Krakowie.

Natalia Tryba

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe