Nowe przypadki COVID-19 w małopolsce, są też ozdrowieńcy

  • 16.05.2020, 10:18
  • Zbigniew Filar
Nowe przypadki COVID-19 w małopolsce, są też ozdrowieńcy

Badania laboratoryjne potwierdziły zakażenie #koronawirus SARS-CoV-2 u kolejnych osób.
W tej grupie jest 1 kobieta i 3 mężczyzn, w wieku od 18 do 64 lat, z powiatu myślenickiego (2 osoby), olkuskiego (1 osoba) i oświęcimskiego (1 osoba). Aktualnie wszyscy przebywają w izolacji.
Obecnie w Małopolsce zakażenie koronawirusem zostało potwierdzone u 1121 osób.

Niestety musimy również poinformować o śmierci 67-letniego mężczyzny, mieszkańca Krakowa, oraz 68-letniego mężczyzny, również mieszkańca Krakowa, którzy przebywali w Szpitalu Uniwersyteckim w Krakowie. Potwierdzono, że przyczyną zgonu był COVID-19.
Tym samym w Małopolsce liczba zgonów spowodowanych COVID-19 wynosi 37.

Z radością przekazujemy, że otrzymaliśmy informację z WSSE w Krakowie o kolejnych ozdrowieńcach z naszego województwa. To 4 kobiety i 1 mężczyzna, w wieku od 38 do 83 lat, z Krakowa (3 osoby) oraz powiatu wielickiego (2 osoby), którzy w większości przebywali w izolacji. W sumie w Małopolsce mamy 553 ozdrowieńców.

Źródło informacji: WSSE w Krakowie.

Zbigniew Filar

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe